Tööpakkumine. EKA avatud akadeemia fotograafEKA avatud akadeemia otsib fotograafi, kelle tööülesandeks on keskeltläbi kahel kuni kolmel korral kuus pildistada õppetegevust kursustel ja näituste avamisi. Soovime leida oma kollektiivi fotograafi, kes töötaks EKA avatud akadeemiale vähemalt 20/21 õppeaasta lõpuni.

TÖÖ KIRJELDUS

EKA avatud akadeemia fotograaf jäädvustab peegelkaameraga horisontaalselt kadreeritud värvifotodena EKA avatud akadeemia tegevust eelnevalt kokkulepitud tellimuste alusel. Fotode suurus peab olema vähemalt 3 MB.

Fotograaf käib eelnevalt kokkulepitud auditooriumites kursusi või näituse avamisi pildistamas. EKA avatud akadeemia kursusel osalejad on teadlikud ja andud lepingule alla kirjutades loa, et neid võib pildistada ja fotosid hilisemalt kasutada.

Pärast pildistamist saadab fotograaf hiljemalt 3 päeva jooksul fotod WeTransferi lingina EKA avatud akadeemiale. Vastavalt EKA CVI’le peavad fotod olema ilma silmnähtava töötluseta ja loomulikud.

TÖÖAEG

Pildistamised toimuvad valdavalt õhtustel aegadel orienteeruvalt algusega kell 18. Tellimus kestab keskeltläbi kuni üks tund. Harvadel juhtudel on tellimus ka laupäevale orienteeruvalt algusega kell 13.

TASU

Ühe tellimuse ehk tunniajase fotosessiooni tasu on arve alusel 50 € + km. Samuti on võimalik tellimuse tasustamine vormistada töövõtulepingu alusel.

KANDIDEERIMINE

Oma soov EKA avatud akadeemia fotograafiks saada esita hiljemalt 5. septembriks meilile koolitus@artun.ee. Meili pealkirjaks märgi “EKA avatud akadeemia fotograaf” ning kirja sisusse oma täisnimi, erialase tausta lühikirjeldus ja võimalusel paar näidistööd.

Heade soovidega!
EKA avatud akadeemia

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud