Kunst (k.a Kaasaegne kunst)

2007
1. Rait Rosin (maalimine)
2. Siiri Taimla (joonistamine)
3. Ave Teeääre (graafika)

2008
4. Herlet Elvisto (maalimine)
5. Edith Karlson (skulptuur)
6. Jass Kaselaan (skulptuur)
7. Tõnis Kenkmaa (graafika)
8. Indrek Köster (skulptuur)
9. Taavi Talve (skulptuur)
10. Pamela Weiss (maalimine)

2009
11. Saskia Järve (maalimine)
12. Kirke Kangro (interdistsiplinaarsed kunstid)
13. Margot Kask (fotograafia)
14. Epp Kubu (interdistsiplinaarsed kunstid)
15. Jaanika Okk (graafika)
16. Laura Pählapuu (joonistamine)
17. Jaanus Samma (graafika)
18. Jane Suviste (uusmeedia)
19. Kadri Toom (graafika)

2010
20. Eleriin Ello (maalimine)
21. Eike Eplik (skulptuur)
22. Nestor Ljutjuk (graafika)
23. Helen Melesk (fotograafia)
24. Tatjana Muravskaja-Loginova (fotograafia)
25. Kristina Norman (graafika)
26. Tanel Rander (interdistsiplinaarsed kunstid)
27. Mai Sööt (interdistsiplinaarsed kunstid)
28. Katrin Tees (interdistsiplinaarsed kunstid)
29. Berit Teeäär (fotograafia)
30. Anna-Stina Treumund (fotograafia)

2011
31. Maria Ader (maalimine)
32. Art Allmägi (skulptuur)
33. Britta Benno (graafika)
34. Kristi Kongi (maalimine)
35. Ilmar Kurvits (graafika)
36. Eva Labotkin (interdistsiplinaarsed kunstid)
37. Margit Lõhmus (maalimine)
38. Krista Sokolova (maalimine)
39. Taivo Timmusk (skulptuur)
40. Laura Toots (fotograafia)
41. Martin Tõnts (graafika)
42. Maris Vahter (graafika)
43. Olivia Verev (interdistsiplinaarsed kunstid)
44. Reimo Võsa-Tangsoo (fotograafia)

2012
45. Kristiina Hansen (fotograafia)
46. Anneli Jalava (fotograafia)
47. Hanna Pauliina Jokela (skulptuur)
48. Hille Karm (uusmeedia)
49. Lauri Koppel (graafika)
50. Kerli Kurikka (maalimine)
51. Kristi Laanemäe (uusmeedia)
52. Yang Li (skulptuur)
53. Holger Loodus (maalimine)
54. Kadri Metstak (skulptuur)
55. Maarja Nurk (maalimine)
56. Evi Pärn (uusmeedia)
57. Rene Reinumäe (skulptuur)
58. Krõõt Tarkmeel (fotograafia)
59. Triin Veersalu (maalimine)
60. Magnus Vulp (uusmeedia)

2013
61. Gudrun Heamägi (graafika)
62. Henri Hütt (tegevuskunst)
63. Marianne Jõgi (installatsioon ja skulptuur)
64. Flo Kasearu (fotograafia)
65. Karel Koplimets (fotograafia)
66. Liisa Kruusmägi (joonistamine)
67. Maigi Magnus (installatsioon ja skulptuur)
68. Susanna Emilia Salama (maalimine)
69. Katrin Sarapuu (fotograafia)
70. Tiina Sööt (tegevuskunst)

2014
71. Hannes Aasamets (uusmeedia)
72. Doris Feldmann (tegevuskunst)
73. Kärri Jürisson (uusmeedia)
74. Paul Kuimet (fotograafia)
75. Mihkel Maripuu (maalimine)
76. Gerda Märtens (graafika)
77. Kadri Noormets (tegevuskunst)
78. Maria Sidljarevitš (maalimine)
79. Matthias-Jakob Sildnik (installatsioon ja skulptuur)
80. Taavi Suisalu (uusmeedia)
81. Mart Vainre (uusmeedia)

2015
82. Mihkel Ilus (maalimine)
83. Eldar Jakubov (installatsioon ja skulptuur)
84. Eva Järv (installatsioon ja skulptuur)
85. Jane Lappo (maalimine)
86. Angela Maasalu (maalimine)
87. Ats Nukki (graafika) (cum laude)
88. Hanna Piksarv (installatsioon ja skulptuur) (cum laude)
89. Mari Prekup (graafika)
90. Ede Raadik (graafika)
91. Uku Sepsivart (installatsioon ja skulptuur) (cum laude)
92. Karin Strohm (maalimine)
93. Kaspar Tamsalu (maalimine) (cum laude)
94. Lilli Tölp (uusmeedia)

2016
95. Joanna Hoffmann (maal)
96. Edgar Juhkov (maal)
97. Tõnis Jürgens (uusmeedia)
98. Siim Kuusemäe (installatsioon ja skulptuur)
99. Kaarel Kütas (installatsioon ja skulptuur)
100. Anna Lihodedova (graafika)
101. Katarina Meister (maal) (cum laude)
102. Evelin Saul (installatsioon ja skulptuur)
103. Juhan Soomets (uusmeedia)
104. Grisli Soppe-Kahar (maal)
105. Marta Stratskas (maal)
106. Aap Tepper (fotograafia)
107. Sohvi Viik (installatsioon ja skulptuur)
108. Kristina Õllek (fotograafia)

2017

Fotograafia

109. Mari-Leen Kiipli
110. Mari Volens
111. Kulla Laas
112. Pire Sova

Graafika

113. Johanna Greta Mölder
114. Ann Pajuväli

Installatsioon ja skulptuur

115. Madlen Hirtentreu

Maal

116. Indrek Aavik
117. Liisi Eelmaa
118. Liisa Jugapuu
119. Johanna Mudist
120. Alina Orav
121. Kadri Pihlakas
122. Kadri Ploom

Uusmeedia

123. Karl Saks

Kaasaegne kunst

2018

Fotograafia

124. Viktor Gurov
125. Hedi Jaansoo

Graafika

126. Irma Isabella Raabe

Installatsioon ja skulptuur

127. Jenny Katri Elena Grönholm
128. Eva Mustonen

Maal

129. Leelo-Mai Aunbaum
130. Karl-Erik Talvet
131. Margot Õunapuu

Uusmeedia

132. Mari-Liis Rebane
133. Martin Rästa
134. Sten Saarits

2019

Fotograafia

135. Anna Kaarma (cum laude)
136. Andrus Lauringson
137. Keiu Maasik (cum laude
138. Kristel Raesaar

Installatsioon ja skulptuur

139. Robert Brok

Maal

140. Kelli Gedvil
141. Katrina Kolk
142. Triin Marts
143. Kristen Rästas
144. Alo Valge

Uusmeedia

145. Madis Kurss
146. Kadri Liis Rääk

Jaga sõpradega:

Postitas Riina Laaneveer
Viimati muudetud