Võimalus luua EKA avatud akadeemias oma uus ja põnev täienduskoolitus või kursus

Kuulutame välja uue kursuse konkursi, mille kaudu anda edasi oma erialaseid teadmisi ja liituda EKA avatud akadeemia juhendajate kogukonnaga. Kandideerimise tähtaeg on 1. aprill 2020.

EKA avatud akadeemia on suurim elukestva loovõppe keskkond Eestis, millel on oluline roll anda edasi valdkonnapõhiseid teadmisi ja oskusi ühiskonnas. Oleme jõudsalt kasvanud ning meie suunal on ootused, et aitame EKA vastutusvaldkondades parimat täiendusõpet pakkuda.

EKA avatud akadeemias juhendas 2019. aastal täienduskoolitusi 126 juhendajat, kelle seas olid tunnustatud EKA õppejõud ja vilistlased. Esmakordselt juhendas avatud akadeemias eelmisel aastal 42 juhendajat.

Kandideerimine

Uue kursuse konkursil osalemiseks esita oma idee, kus kirjeldad lühidalt oma kursuse sihtrühma ja sisu. Kandideerima on oodatud uued huvilised kui ka endised juhendajad uue kursuse ettepanekuga.

Kavandamisel võid kasutada kursuse sisukaardi punkte, mille leiad siit. Kui tegemist on uue juhendajaga palume avada ka enda haridust ja kogemust valdkonnas. Julgustame kaaluma kursuse lõpetamist avaliku esitluse või näitusega. Ootame väga kursusekavandeid, mis aitaksid lisaks erialaste teadmiste täiendamisele lahendada mõnda ühiskondlikku või valdkondlikku probleemi.

Pärast konkursi tähtaja lõppu 1. aprillil analüüsime saabunud pakkumisi ning teavitame tulemustest hiljemalt 30. aprillil. Kursuse sobivusel meie programmi on võimalik taotleda selle realiseerimiseks arendusraha.

Täiendav info

  • töö tasu sõltub kursuse sisust ja mahust
  • lühikursused kuni 40 akadeemilist tundi, pikad kursused alates 40 akadeemilist tundi, e-kursused
  • EKA avatud akadeemia kursustega saab tutvuda siin
  • kursused avanevad kõige varem 2020. a sügissemestril
  • lisainfo kontakt Kristiina-Krabi Klanberg: 5168334

Tähtaeg 1. aprill
Adressaat 
kristiina.krabi@artun.ee

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia