WILD TALKs 2: The Space Lady

Sel reedel, 11. märtsil kell 16 annab EKA sisearhitektuuri osakonna kombeid eiravat jutusarja WILD TALKs raames oma esimese avaliku loengu maailmakuulus The Space Lady.

Kosmosedaam alustas tänavamuusiku karjääri seitsmekümnendatel Bostoni ja San Francisco tänavatel kandes peas hõbedast valgete tiibadega kiivrit ning saates oma enamasti kaveritest koosnevaid esinemisi kosmilist heli tekitaval Casiotone süntesaatoril. Suurem osa maailmast hakkas daamist kuulma 2000. aastate alguses, mil tema muusikat hakati välja andma erinevatel autsaidermuusika kogumikel. 

Tallinnas WILD TALKsi sarja raames peab The Space Lady oma elu esimese avaliku loengu, teemaks veganlus, loomade õigused, andestamine ja maailma päästmine ja püsimine laiemalt. Vestlusringis osaleb ka Space Manager Eric Schneider, Space Lady abikaasa.

Sisearhitektuuri osakonna avalike loengute sarja WILD TALKs ebatavalisi lektoreid võib iseloomustada kahe tunnuse abil. Osa neist on kombeid ja tavasid eirates põhjustanud samapalju segadust kui linna sattunud põder. Teine osa on aga tähelepanuteraviku äärealadel hoidnuna elu kohta üht-teist avastanud. Kokkuvõtvalt usume, et kõnelejatel on kvaliteeti, mida saab enda kui ka ühiskonna huvides ära kasutada nii ruumiga tegelev tudeng kui keskkonnaaktivist või melomaan.


WILD TALKsi publiku kuivavaid kurkusid niisutavad sel korral teespetsialistid Peterburist.


WILD TALKs on inglise keeles.

Sündmus FBs.

Jaga sõpradega:

Postitas Triin Männik
Viimati muudetud