Üldkava

EKA avatud uste päev on täis põnevaid ja sisukaid tegemisi, mille käigus saab teha lähemat tutvust EKA erialade, õppejõudude, tudengite, õppetöö, hoonete ja loomingulisusest pakatava eluga laiemalt.

10 – 18 INFOLAUAD ESTONIA PST 7 JA LEMBITU 12

10 – 18 EKA TUDENGIKOHVIK, Estonia pst 7 fuajee

11  EKA REKTOR MART KALMU TERVITUS, Estonia pst 7 fuajee 

Estonia pst 7 hoone fuajees ning vabade kunstide teaduskonnas Lembitu tänaval on kõikidele külalistele üles seatud infolaud, kus jagatakse päevakavasid, teavet erialade ja sisseastumise kohta. Infolauas tervitavad külastajaid õppeosakonna töötajad ja üliõpilased.

Päeva jooksul toimuvad kõikides osakondades erialatutvustused, tudengitööde väljapanekud, räägitakse erialadest, tehakse ekskursioone ja korraldatakse töötubasid. Moeosakonnas räägitakse muu hulgas praktikakogemusest Vietnamis, Arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakonnas tutvustab Arhitekt Mikk Meelak oma tegemisi, kunstiteaduse tudengid pakuvad kohvi ja vastavad küsimustele, keraamika osakond tutvustab 3D saviprintimist, aga see ei muidugi mitte kõik.

EKA sisearhitektuuri osakond ei vea üllatuse osas ka see aasta huvilisi alt – nemad kolivad terveks nädalaks Narva ja ootavad avatud uste päeval huvilisi endale hoopis sinna külla.

Anna enda huvist teada ja registreeru avatud uste päevale SIIN!

Programm veel täieneb, jälgi infot!

Avatud kohvik!

10 – 18, Estonia pst 7/Teatri väljak 1, EKA G galeriis

Kohvikut korraldavad EKA disaini ja tootearenduse magistrant Joel Kotsjuba ja tema sõbrad Silje ja Viktoria. Neid ühendab armastus inimeste, sõprade ja hea toidu vastu. Kohviku-toitlustust on nad varasemalt pakkunud sündmustel Disainilaadal, Kalamaja Kohvikutepäeval ning oma sõprusringkonna üritustel. Pakutav toit ja jook on valmistatud hoolikalt valitud toorainetest, pakkudes sellega kvaliteetset ja head maitset. Ootame teid keha kinnitama, maiustama või ka lihtsalt juttu rääkima. Kohvik on avatud kogu päeva EKA infolaua juures. Tulge suhtlema!

Menüü:

Rebitud sealiha wrap

Kikerherne wrap

Käsitöö leib kilu / tuunikalagaBraunid

Vanakooli vahvlid lisandiga

EnergiaampsudKohv

Tee

Käsitöö-limonaad

Mahl

Vesi

Menu in English:

Pulled Pork Wrap

Chickpeas Wrap

Handmade Bread with Sprat or Tuna ToppingBrownie

Waffles with Topping

Energy Bites

Coffee

Tea

Handmade Lemonade

Juice

Water

Postitas

Viimati muudetud