OSALE OKSJONIL

TOO PÄEVAVALGELE SEE KUNST, MIS SAI TEHTUD OMAL AJAL KOOLIS VÕI VAHETULT PEALE LÕPETAMIST NING PANUSTA SELLE KAUDU NÜÜD NOORTE HARIDUSSE

Hea EKA vilistlane – Sul on hea võimalus omaaegne taies teenima panna ning seda ülla eesmärgi nimel. Nüüd on meie aeg panustada noortesse! Vilistlaste teostest luuakse näitus ning veebioksjon, mille tulu paigutatakse tudengi fondi ja mille kasutuses räägivad kaasa tudengid ise.

Hea Eesti Kunstiakadeemia vilistlane, Sul on nüüd hea võimalus panustada noortesse ning nende haridusse läbi oma loomingu!

1) Otsi üles kooliaegsed või vahetult lõpetamisjärgsed taiesed – nii visandid, krokiid kui maalid.valmkkunstitese 

Kunstniku töö läheb müüki kunstniku poolt sätestatud alghinnaga, mis jääb müügi  korral autorile ning kasvanud tulu moodustab omakorda stipendiumifondi, mille abil on võimalus panustada otseselt noore tudengi eduloosse. 

2) Mõtle välja omapoolne alghind, mille Sina, hea loovhing, endale saad. Tulu aga liigub edasi EKA tudengistipendiumi fondi.

3) Võta meiega ühendust!

Osalemissoovist palume märku anda hiljemalt 12. oktoobriks aadressil 

oksjon@artun.ee

Väljapanek Eesti Kunstiakadeemia vilistlaste teostest on 27. oktoobrist kuni 13. novembrini avatud HAUS galerii ruumides ning nähtav ka veebikeskkonnas.

Küsimuste korral palume kirjutada oksjon@artun.ee või helistada numbril 52 66 272.

.


Postitas GaleriiHaldusosakondIT osakond

Viimati muudetud