TASE ’16

Avamine 2.06. kl 18.00                            FB Event 👀

Avatud iga päev 12.00 – 18.00

2. – 16.06.2016

Kotzebue 1 / Põhja pst 7

Igakevadise traditsioonina korraldab Eesti Kunstiakadeemia lõputööde festivali TASE. Lisaks festivali peanäitusele, kus eksponeerivad oma töid vabade kunstide, kunstikultuuri-, arhitektuuri- ja disainiteaduskonna magistrandid, toimuvad Tallinna erinevates paikades mitmed magistri- ja bakalaureusetaseme isiku- ja grupinäitused, filmilinastused ja muud üritused.

Sel aastal toimub Eesti Kunstiakadeemia lõputööde näitus TASE’16 taaskord Kunstiakadeemia Rauaniidi hoones, Kotzebue 1 / Põhja puiestee 7.

TASE’16 festivali peasündmuseks on Kotzebue tänava hoones toimuv magistritööde näitus, mis avatakse 2. juunil kell 18.00. Näitus jääb avatuks 16. juunini. Lisaks toimub Tallinna erinevates paikades mitmekesine lisaprogramm, kust võib leida nii kunsti näitusi kui -sündmusi, avalikke magistritööde kaitsmisi, filmiprogrammi ja muud põnevat.

TASE festival on kunstiakadeemias üks aasta oluisemaid sündmusi, mis võimaldab noortel loojatel avalikkusele oma töid tutvustada ning samas näitab ka laiemale avalikkusele, millega Eesti Kunstiakadeemias tegeletakse. 

––––––––––––––––

Peakorraldaja: Keiu Krikmann
Kaaskorraldajad: Solveig Jahnke, Ingela Heinaste, Madli Ehasalu, Laura Toots, EKA Üliõpilasesindus
Graafiline disain: Johann Kabonen, Henri Kutsar, Aimur Takk; juhendaja Norman Orro
Ruumiline kujundus: Tarmo Kübard, Sander Paljak
Tehniline tugi: Kaido Kruusamets, Sven Parker, Aksel Haagensen, Mart Saarepuu


TASE ’16 toetab Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, No Bananas, Moe Viin

TASE ’16 partnerid on – Quality Print, paranoia kirjastus, Kaks Kokapoissi, Kultuurikatel, Kino Sõprus ja Eesti Sisearhitektide Liit, Vineerimaailm, Kokomo

 

Postitas Galerii

Viimati muudetud