Eesti Kunstiakadeemia

TASE ’15

Eesti Kunstiakadeemia 2015 magistriõppe lõpetajad

Arhitektuuriteaduskond

Maastikuarhitektuur: Kaisa Kangur, Triin Orav, Juula Saar

Arhitektuur ja linnaplaneerimine: Riin Kersalu, Tuuliki Sirokova, Maria Alnek, Maria Freimann, Sven Luik, Kerstin Kivila, Anniki Kevvai, Teresa Malmre, Siim Tiigimägi, Liis
Mägi, Mihkel Meriste, Annika Aasmaa, Andres Ristov, Kristjan Reidi, Mari Arvisto, Anni Haldre, Kaspar Krass, Eva Nõmm, Erkki Annama, Kristjan Männigo

Sisearhitektuur ja mööblidisain: Maria Liiva, Kadri Ruusna

Disainiteaduskond

Moedisain: Katrina Kaubi, Triin Amur

Ehte- ja sepakunst: Sofja Markarova, Darja Popolitova, Kätrin Beljajev, Marita Lumi, Liina Lõõbas

Tekstiilidisain: Terje Salupuu, Liisa Aid, Liina Palkov

Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain: Kadi Paasik, Kertu Rattasepp, Merle Visak

Keraamika: Kristel Saan

Klaasikunst ja disain: Aleksandra Pavlenkova

Tootedisain: Taavi Sööt, Anneliis Tapfer, Markus Marks

Graafiline disain: Sergei Filatov, Daniel Kotsjuba

Kunstikultuuri teaduskond

Kunstiharidus: Liis Kalmet, Karin Mägi, Minni Hein, Jevgenia Grib, Maia Agar, Maaria Kingla, Anniki Kari, Cornelia Kotto

Muinsuskaitse ja konserveerimine: Dan Lukas, Henry Kuningas, Nele Rent, Anna Liisa Sikk, Grete Ots

Kunstiteadus: Karin Brett Gross, Kati Ilves, Mariliis Mihhejev

Vabade kunstide teaduskond 

Installatsioon ja skulptuur: Eldar Jakubov, Uku Sepsivart, Hanna Piksarv, Eva Järv

Uusmeedia: Lilli Tölp

Maal: Kaspar Tamsalu, Mihkel Ilus, Angela Maasalu, Karin Strohm, Jane Lappo

Graafika: Mari Prekup, Ats Nukki, Ede Raadik

Animatsioon: Lilli-Krõõt Repnau, Anastasiia Nadzharian, Ecem Moran, Mihkel Reha, Ave Taavet, Sven-Tõnis Puskar, Teemu Tabani Hotti

TTÜ ja EKA ühisõppekava 

Design&Engineering: Mohammad Almutawa, Ender Özgün, Patrick James Mallom, Gina Metssalu, Dyre Magnus Vaa

*Talvel lõpetanud: Eva Nõmm, Erkki Annama, Kristjan Männigo ja Daniel Kotsjuba ja Terje Salupuu

**Markus Marks, tootedisain (Ei osale näitusel, kaitsmine on konfidentsiaalsusnõudest lähtuvalt kinnine)

Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini osakonna lõputööde näitusel osalevad disainerid: Erik Heinpalu, Mikk Jõgi, Anna Kaarma, Marten Limbach, Olga Makaronskaja, Holger Mets, Maris Nisu, Hans-Erik Põldoja, Martine Päi, Marju Püümets, Aleksandr Roslin, Jaan Rõõmus, Ronald Uus.

_____________

TASE ’15

Peakorraldaja Merilin Talumaa

Graafiline disainer Viktor Gurov

Vabrikuhoone näituse kujundaja Mart Vainre

Kaaskorraldajad Olivia Verev, Solveig Jahnke

Avamisürituse kaaskorraldaja Marten Limbach

Portfoolio esitluste korraldaja Laura Toots

Pop-up pood Eva-Liisa Hanson

Konverentsi korraldajad Liisa-Ly Pakosta, Krista Saarniit, Ingela Heinaste

Tehniline tugi ja installeerimine Marten Esko, Henri Eek, Tõnis Loorits, Eerik Kask, Märt Poll, Kaido Kruusamets

Transport Mart Saarepuu

Täname kõiki oma toetajaid:

Eesti Kultuurkapital, Artillery Craft Beer Imports, Cramo, Jaanihanso siider, Kalamaja Pruulikoda, Kozer, Kunst.ee, Moe viin, No Bananas, Pinksiklubi, Sadolin, Saku Õlletehas, Tanker pruulikoda, ViaCon Eesti AS, Antalis, KUNO.

Kummardus koostööpartneritele: Kino Sõprus, Eesti Arhitektuurimuuseum, Riigi Kinnisvara AS, SUVA Sokivabrik, Lipuvabrik, Tallinna Raamatutrükikoda, Quality Print, Semiosalong, Tallinna Ülikooli muusika osakond.

Täida küsitlus, võida meeneid!