Sisse­astumine

Astu sisse! Foto: Tõnu Tunnel

Avalduste vastuvõtt eestikeelsetele õppekavadele toimub 15.-29. juuni 2020
Sisseastumisavalduste vastuvõtt SAISi keskkonnas 2020/2021 õppeaastaks algab 15. juunil 2020. EKAs kohapeal saab avaldusi esitada 29. juunil. Vestlused ja sisseastumiskatsed toimuvad 1.-7. juulil.  Sõltuvalt viirusohust otsustatakse, kas need viiakse läbi internetis või kohapeal.

NB! Avaldusi saab SAISis esitada ka ilma riigieksamite tulemuste ja gümnaasiumi lõpetamise andmeteta. Kandideerimise aluseks tuleb valida “Kehtivad õpingud“. Kui andmed jõuavad registritesse siis värskendatakse ka SAISis haridusandmeid.

Bakalaureuseõpe (õppeaeg 3 aastat)
Animatsioon, digitootedisain, ehe ja sepis, fotograafia, graafika, graafiline disain, installatsioon ja skulptuur, keraamikaklaas, kunstiteadus ja visuaalkultuur, maalmoedisainmuinsuskaitse ja konserveerimine, nahkaksessuaar,  sisearhitektuur, stsenograafia, tekstiilidisain, tööstusdisain

Tsükliõpe: õppekava Kujunduskunst (õppeaeg 4 aastat) – meediagraafikamoestilistika, ruumikujundusvormi- ja keskkonnadisain

Integreeritud õpe (õppeaeg 5 aastat)
Arhitektuur ja linnaplaneerimine

Bakalaureuse- ja integreeritud õppe vastuvõtutingimustega tutvu SIIN

 

Magistriõpe (õppeaeg 2 aastat)
Animatsioon (ENG), ehtekunst, graafiline disain (ENG),  kaasaegne kunst, keraamika, klaasikunst,  kunstiteadus ja visuaalkultuur, kuraatoriõpe, moedisain, muinsuskaitse ja konserveerimine, museoloogia, nahakunst, sepakunst, sisearhitektuur, tekstiilidisain, tootedisain, urbanistika (ENG)uusmeedia.

Tsükliõpe: Interaktsioonidisain (ENG)

Ühisõppekavad: Disain ja tehnoloogia tulevik (ENG, koostöös TTÜga), kirjandus-, visuaalkultuuri- ja filmiteooria (ENG, koostöös TLÜga), kunstiõpetaja (EST, koostöös TLÜga)

Magistriõppe vastuvõtutingimustega tutvu SIIN

 

Doktoriõpe (õppeaeg 4 aastat)
Arhitektuur ja linnaplaneerimine, kunst ja disain, kunstiteadus ja visuaalkultuur, muinsuskaitse ja konserveerimine

Doktoriõppe vastuvõtutingimustega tutvu SIIN

Kontaktid

_MG_4971

Helen Jürgens

Peaspetsialist

6267 305
Põhja puiestee 7, D206

helen.jyrgens@artun.ee