Sisse­astumine

Sisseastumisavalduste vastuvõtt SAISi keskkonnas 2021/2022. õppeaastaks algab 14. juunil. EKAs kohapeal saab avaldusi esitada 28. juunil. Vestlused ja sisseastumiskatsed toimuvad 30. juuni kuni 6. juuli.

Bakalaureuseõpe (õppeaeg 3 aastat)
Animatsioon, digitootedisain, ehe ja sepis, fotograafia, graafika, graafiline disain, installatsioon ja skulptuur, keraamikaklaas, kunstiteadus ja visuaalkultuur, maalmoedisainmuinsuskaitse ja konserveerimine, aksessuaaridisain,  sisearhitektuur, stsenograafia, tekstiilidisain, tööstusdisain

Tsükliõpe: õppekava Kujunduskunst (õppeaeg 4 aastat) – meediagraafikamoestilistika, ruumikujundusvormi- ja keskkonnadisain

Integreeritud õpe (õppeaeg 5 aastat)
Arhitektuur ja linnaplaneerimine

Bakalaureuse- ja integreeritud õppe vastuvõtutingimustega tutvu SIIN

Magistriõpe (õppeaeg 2 aastat)
Aksessuaaridisain animatsioon (ENG), ehe ja sepis, graafiline disain (ENG),  kaasaegne kunst, keraamika, klaas,  kunstiteadus ja visuaalkultuur, kuraatoriõpe, moedisain, muinsuskaitse ja konserveerimine, museoloogia, sisearhitektuur, tekstiilidisain, tootedisain, urbanistika (ENG)uusmeedia.

Tsükliõpe: Interaktsioonidisain (ENG)

Ühisõppekavad: Disain ja tehnoloogia tulevik (ENG, koostöös TTÜga), kirjandus-, visuaalkultuuri- ja filmiteooria (ENG, koostöös TLÜga), kunstiõpetaja (EST, koostöös TLÜga)

Magistriõppe vastuvõtutingimustega tutvu SIIN

Doktoriõpe (õppeaeg 4 aastat)
Arhitektuur ja linnaplaneerimine, kunst ja disain, kunstiteadus ja visuaalkultuur, muinsuskaitse ja konserveerimine

Doktoriõppe vastuvõtutingimustega tutvu SIIN

Kontaktid

_MG_4971

Helen Jürgens

Peaspetsialist

6267 305
Põhja puiestee 7, D206

helen.jyrgens@artun.ee