People

All
3DL STUUDIUM
Eriala Praktilised ained
ERIALA TEOREETILISED AINED
Insenertehnilised ained
INSENERTEHNILISED AINED
MAGISTRITÖÖ
PRAKTIKAD
ÜLDÕPPE PRAKTILISED AINED
ÜLDÕPPE TEOORIAAINED
Andres Ojari
Dekaan, professor, erialastuudio juhendaja

andres.ojari@artun.ee
Link
Johanna Jõekalda
Virtuaalreaalsuslabori juhataja

johanna.joekalda@artun.ee
Toomas Tammis
Professor, erialastuudio juhendaja

6420071
toomas.tammis@artun.ee
Andres Alver
Professor, erialastuudio juhendaja, linnaehituse õppetool

andres.alver@artun.ee
Link
Bernhard Sommer
Külalisprofessor, erialastuudio juhendaja

bernhard.sommer@artun.ee
Link
Galo Moncayo
Külalisdotsent, erialastuudio juhendaja

galo.moncayo@artun.ee
Martin Melioranski
3D Labori juhataja, erialastuudio juhendaja

6420070
martin.melioranski@artun.ee
Alvin Järving Link
Renee Puusepp
Vanemteadur, teadustöö juhi KT, erialastuudio juhendaja

renee.puusepp@artun.ee
Link
Dago Antov
Õppejõud, teed ja liiklus

dago.antov@ttu.ee
Link
Jaan Elken
Õppejõud, maalimine

jaan.elken@eaa.ee
Link
Karin Nugis
Õppejõud

karin.nugis@artun.ee
Markus Kaasik
Õppejõud

markus@threeplusone.ee
Link
Mart Kalm
Õppejõud

mart.kalm@artun.ee
Veronika Valk
Teadustöö juht (lapsehoolduspuhkusel)

veronika.valk@artun.ee
Riin Kersalu
Õppejõud

riin.kersalu@artun.ee
Link
Katrin Koov
Õppejõud, maastikuarhitektuur

katrin.koov@artun.ee
Ingrid Ruudi
Õppejõud

ingrid.ruudi@artun.ee
Link
Krista Kodres
Õppejõud
Link
Andres Kurg
Õppejõud

andres.kurg@artun.ee
Link
Joel Kopli
Õppejõud

joel@kuu.ee
Link
Ralf Lõoke
Õppejõud

ralf@salto.ee
Link
Margus Maiste
Õppejõud

margus@proge.ee
Link
Koit Ojaliiv
Õppejõud

koit@kuu.ee
Link
Oliver Orro
Õppejõud

oliver.orro@artun.ee
Tõnu Peipman
Dotsent - Inseneriteadused

tonu.peipman@artun.ee
Kaja Pae
Õppejõud

kaja.pae@artun.ee
Link
Peeter Pere
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

peeter@peeterpere.ee
Link
Sille Pihlak
Nooremteadur, erialastuudio juhendaja

sille.pihlak@artun.ee
Illimar Ploom
Õppejõud

illimar.ploom@gmail.com
Matti Pärk
Õppejõud

matti.park@artun.ee
Lembi-Merike Raado
Õppejõud

embi.raado@ttu.ee
Juhan Rohtla
Õppejõud

juhan@kuu.ee
Link
Indrek Rünkla
Õppejõud

indrek.rynkla@artun.ee
Link
Jüri Soolep
Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht

jyri.soolep@artun.ee
Lembit-Kaur Stöör
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

kaur@oo-oo.ee
Link
Tarmo Teedumäe
Õppejõud

tarmo.teedumae@alianss.eu
Link
Jaan Tiidemann
Õppejõud

jaantiidemann@gmail.com
Link
Siim Tuksam
Nooremteadur, erialastuudio juhendaja

siim.tuksam@artun.ee
Link
Paco Ulman
Õppejõud, maketistuudio juhendaja

paco.ulman@gmail.com
Link
Siiri Vallner ja Indrek Peil
Õppejõud
Link
Hendrik Voll
Õppejõud

hendrik.voll@ttu.ee