People

All
3DL STUUDIUM
Eriala Praktilised ained
ERIALA TEOREETILISED AINED
Insenertehnilised ained
INSENERTEHNILISED AINED
MAGISTRITÖÖ
PRAKTIKAD
ÜLDÕPPE PRAKTILISED AINED
ÜLDÕPPE TEOORIAAINED
Aet Ader
Õppejõud, erialastuudio juhendaja
Andres Ojari
Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja

6420071, 5059350
ruum D409
andres.ojari@artun.ee
Artur Staškevitš
Õppejõud: vormiõpetus

artur.staskevits@artun.ee
Douglas Gordon
Õppejõud, magistristuudio juhendaja
Johan Tali
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

johan.tali@artun.ee
Link
Johanna Jõekalda
Virtuaalreaalsuslabori juhataja

johanna.joekalda@artun.ee
Karin Tõugu
Õppejõud, erialastuudio juhendaja
Link
Liina Soosaar
Õppejõud, erialastuudio juhendaja
Ljudmilla Georgijeva
Õppejõud: digitaalne geomeetria
Maiu Rõõmus
Õppejõud: joonistamine
Mari Hunt
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

mari.hunt@artun.ee
Martin Relander
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

martin.relander@aalto.fi
Ott Alver
Õppejõud, erialastuudio juhendaja
Link
Veljo Kaasik
Õppejõud, magistristuudio juhendaja

veljo.kaasik@artun.ee
Vitali Valtanen
Õppejõud
Yrjö Wiherheimo
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

yw@kywdesign.fi
Toomas Tammis
Professor, mahulise arhitektuuri õppetooli juhataja, magistristuudio juhendaja

6420071
toomas.tammis@artun.ee
Andres Alver
Professor, linnaehituse õppetooli juhataja, magistri- ja erialastuudio juhendaja

andres.alver@artun.ee
Link
Bernhard Sommer
Erialastuudio juhendaja

bernhard.sommer@artun.ee
Link
Galo Moncayo
Erialastuudio juhendaja

galo.moncayo@artun.ee
Martin Melioranski
3D Labori juhataja, erialastuudio juhendaja, magistristuudio juhendaja

6420071
martin.melioranski@artun.ee
Alvin Järving
Õppejõud, erialastuudio juhendaja
Link
Renee Puusepp
Vanemteadur, teadustöö juhi KT, erialastuudio juhendaja

renee.puusepp@artun.ee
Link
Karli Luik
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

karli.luik@artun.ee
Link
Dago Antov
Õppejõud, teed ja liiklus

dago.antov@ttu.ee
Link
Jaan Elken
Õppejõud, maalimine

jaan.elken@eaa.ee
Link
Karin Nugis
Õppejõud

karin.nugis@artun.ee
Markus Kaasik
Õppejõud

markus@threeplusone.ee
Link
Mart Kalm
Õppejõud

mart.kalm@artun.ee
Veronika Valk
Teadustöö juht (lapsehoolduspuhkusel)

veronika.valk@artun.ee
Riin Kersalu
Õppejõud

riin.kersalu@artun.ee
Link
Katrin Koov
Õppejõud: maastikuarhitektuur, magistristuudio juhendaja

katrin.koov@artun.ee
Ingrid Ruudi
Õppejõud

ingrid.ruudi@artun.ee
Link
Krista Kodres
Õppejõud
Link
Andres Kurg
Õppejõud

andres.kurg@artun.ee
Link
Joel Kopli
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

joel@kuu.ee
Link
Ralf Lõoke
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

ralf@salto.ee
Link
Margus Maiste
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

margus@proge.ee
Link
Koit Ojaliiv
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

koit@kuu.ee
Link
Oliver Orro
Õppejõud

oliver.orro@artun.ee
Tõnu Peipman
Dotsent: inseneriteadused

tonu.peipman@artun.ee
Kaja Pae
Õppejõud

kaja.pae@artun.ee
Link
Peeter Pere
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

peeter@peeterpere.ee
Link
Sille Pihlak
Nooremteadur, erialastuudio juhendaja

sille.pihlak@artun.ee
Link
Illimar Ploom
Õppejõud

illimar.ploom@gmail.com
Tiina Tammet
Teadus- ja arendustegevuse koordinaator

6420071
ruum D409
tiina.tammet@artun.ee
Matti Pärk
Õppejõud

matti.park@artun.ee
Lembi-Merike Raado
Õppejõud

embi.raado@ttu.ee
Juhan Rohtla
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

juhan@kuu.ee
Link
Indrek Rünkla
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

indrek.rynkla@artun.ee
Link
Jüri Soolep
Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht, õppejõud

jyri.soolep@artun.ee
Lembit-Kaur Stöör
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

kaur@oo-oo.ee
Link
Tarmo Teedumäe
Õppejõud, erialastuudio juhendaja, magistristuudio juhendaja

tarmo.teedumae@alianss.eu
Link
Jaan Tiidemann
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

jaantiidemann@gmail.com
Link
Siim Tuksam
Nooremteadur, erialastuudio juhendaja

siim.tuksam@artun.ee
Link
Paco Ulman
Õppejõud, erialastuudio juhendaja

paco.ulman@gmail.com
Link
Siiri Vallner ja Indrek Peil
Õppejõud
Link
Hendrik Voll
Õppejõud

hendrik.voll@ttu.ee