EKA avatud akadeemia naistepäeva kampaania


Pühapäeval, 8. märtsil teevad EKA avatud akadeemia kahe kursuse hinnad sügava kummarduse naiste ees ja langevad 50%. Soodustus kehtib 8. märtsil alates südaööst kuni osaluskohti jagub.

Toome sellel erilisel naistele pühendatud päeval esile kaks kursust, mis loovad uusi oskusi ja pakuvad loomingulist tegemisrõõmu. See on võimalus teha endale naistepäevaks kingitus, mis muudab targemaks, pädevamaks ja mitmekülgsemaks. See on võimalus õppida EKAs.

Botaaniliste illustratsioonide digidisain

6. mai kuni 17. juuni 2020 kolmapäeviti kell 18–20.30

Kursus on mõeldud disaini ja keskkonda väärtustavale inimesele. Osalema on oodatud kõik, kel huvi looduskeskkonna ja disaini seoste vastu. Tehnilistest oskustest on vajalikud arvutikasutamise üldpädevused.

Botaanilise illustratsiooni kursus annab oskused taimemorfoloogiast inspireeritud illustreerimiseks ja edasiarendamiseks märgigraafikas ja ornamentikas. Võimaldab täiendada teadmisi ja oskuseid graafilisest disainist ja digiillustratsioonist ning Adobe Illustratorist.

Kampaania erihind 145 € (soodustus 50%, kursuse osalustasu 290 €)

registreerun

Tüpograafia algkursus

30. märts kuni 18. mai 2020 esmaspäeviti kell 18–21

Kursus koosneb praktilistest kirjaga seotud ülesannetest ja lõpeb kirjapõhise visuaalse identiteedi loomisega. Õppetöö käigus omandavad osalejad algteadmised tüpograafia ajaloost ja teooriatest.

Osalejad katsetavad kirja loomise tehnikaid, kasutades selleks erinevaid vahendeid ja meediume. Tüpograafiliste ülesannete toel arendatakse kirjapõhine visuaalne identiteet. Kursuse lõpuks oskab osaleja luua terviklikku visuaalset identiteeti ja seda esitleda.

Kampaania erihind 225 € (soodustus 50%, kursuse osalustasu 450 €)

registreerun


EKA avatud akadeemia jaoks on oluline väärtus, et iga osaleja saaks lisaks ühisõppele ka individuaalset tagasisidet. Seetõttu on koolituste grupisuurus alati vastavalt piiratud. Koolitused lõppevad arvestusega, mille sisuks on tehtud tööde esitlused ja arutelu. Arvestuse saanule väljastatakse Eesti Kunstiakadeemia täienduskoolituse tunnistus.

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia