Nutikaustikud Bradley Paper-ile

EKA graafilise disaini osakonna tudengite ülesandeks oli pakkuda kaustikute kaanekujundusi, mis kõnetaksid tänaseid õpilasi. Iga tudeng kavandas seeria kaasi erinevatele ainevihikutele.

Väljavalituks osutus Mathias Väärsi kavand, mis kasutas jõulisi ja lakoonilisi kujundeid ning põhivärve, mis olid mõeldud trükkimiseks hallile naturaalsele katmata paberile. Tootmisprotsessi käigus muutusid nii paberi tüüp kui ka värvigamma, kuid jõuline kujundikäsitlus säilis. Tundub, et tulemus meeldis ka õpilastele – esimene trükk uusi nutikaustikuid müüdi kiiresti läbi.

Bradley Paper kaubamärgi all tegutseb üks Eesti suurimaid kirjatarvete ja paberikaupade müüjaid. Firma portfellis on ka põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele mõeldud nutikaustik – eri õppeainete jaoks valemite ja muu raudvaraga varustatud paks vihik, mille kaanekujundus annab aimu selle sisust.

Juhendajad: Valterj Jakovski ja Martin Veismann

 

“Koostöö on olnud arendav nii tellijale kui ka disaineritele. Meie oleme õppinud sõnastama ideid ja tudengid, õppejõud looma etteantud piirides. Oleme rahul ja mitmed tooted on inimestel igapäevaselt kasutuses. Tähendusliku disainiga tooted muudavad inimeste elu loovamaks.”

Indrek Sildam, Bradley Paper esindaja

Projekti autor:
Mathias Väärsi

Uue disainiga vihikud, Mathias Väärsi
Uue disainiga vihikud, Mathias Väärsi
Uue disainiga vihikud, Mathias Väärsi
Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud