Hüpe värskesse Eesti aksessuaaridisaini

Asukoht:
Tali disainipood, Kotzebue 33, Tallinn

Algus k.p.:
29.05.2016

Lõpp k.p.:
31.01.2017

Aksessuaarinäitus “HÜPE/HYPE”

Tali disainipood (aadressil Kotzebue 33)

29. mail kell 15.00 avatakse Tallinnas Tali disainipoes noorte disainerite näitus Hüpe/Hype, mis kutsub mõnusale pärastlõunasele peole värsket ehte- ja aksessuaariloomingut uudistama. Kõik tooted on valminud Tanel Veenre ja Helene Vetiku juhendamisel Eesti Kunstiakadeemia magistrantide poolt koostöös Tali disainipoega.

„TALI on endale eesmärgiks seadnud pakkuda disainiteadlikule külastajale alati värskeimat ning unikaalset valikut Eesti disainimaastikult, Nähes EKA magistritudengite ideede arengut reaalseks tooteks on rõõm tõdeda, et silmapaistvaid noori disainereid tekib aina juurde – õpilased on väga põhjalikud ja teadlikud oma valikutes nii materjali kui ka kontseptsiooni osas, aksessuaarid on leidlikud, originaalsed ning detailideni viimstletud.“

„On hea meel, et EKA magsitritudengid ei ole tulemust luues mõelnud vaid Eesti kontekstile – tegu on potentsiaalsete toodetega, mis rikastavad ning pakuvad tugevat konkurentsi rahvusvahelisele disainiskeenele,“ sõnab Lilian Hiob

Seekord on näitus toodud tavapärasest kunstigaleriist hoopis praktilisemasse keskkonda ning lisaväärtust pakub võimalus kõiki tooteid ka kohapeal soetada. Esmaesitlusele tulevad 23 tudengi tööd, mille seast leiab nii taaskasutusprintsiipidel valminud praktilisi aksessuaare kui ka väärismetallidest ehteid. Need on taskupärased tooted, mis mõeldud igapäeva kasutamiseks või kingituseks, pretensioonitult lihtsad ideed.

TOKEN on multifunktsionaalne unisex pross disainer Maria Kahnwailerilt, mille inspiratsiooniallikaks on Kandinsky disainiteooria. Toodet saab kasutada prossi, juuksenõela või lipsuna.

Maarja Roolahe KAMPSUSS. Kampsunite varrukatest kombineerituna mööblitööstuse nahajääkidega on toodetud hubased sussid, millest iga eksemplar on kordumatu!

Stiilse ja väljapeetuna mõjub nahakunstitudengi Maria Nauri nahast, tammepuidust ning uksehingedest valmistatud vööde sari HING.

Ning iga moodsa kassi must have! NURRUM käsitöövildist kassipesa, mille autoriks Toomas Mäelt.

Rohkem infot ürituse ja näituse kohta leiab näoraamatus lehel https://www.facebook.com/events/232293313806085/

Värske elektroonilise muusikaga paitab kõrvu Eerik Kändler (SU-MU). Värsket meeleolu aitavad luua päikeseline Mokai siider ning kohvimeeli kõigutab gurmeekohviga Coffee People. Maitsemeeli värskendavad No Bananas maasikatuutud ning Taarapõllu talu marjakrõpsud ja Lõunapiima juust.

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Solveig Jahnke
Viimati muudetud

NäitusedÜritused