NOAR korraldab koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga noorte kunstnike konkurssi

Algus k.p.:
23.03.2016

Lõpp k.p.:
06.04.2016

Avasta Eesti kunsti tulevikutegijaid ning vali oma lemmikteosed!

Eesti kaasaegse kunsti keskkond NOAR.eu korraldab koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga noorte kunstnike konkursi eesmärgiga esitleda andekaid noori loojaid ja nende praeguseid tegemisi. Eesmärgiks on ka publiku suurem kaasamine kunstiellu, pakkudes võimalust tutvuda värskete tuultega meie kaasaegse kunsti maastikul.

“Noorele kaasaegsele kunstile on tänapäeval oluline olla meedia tähelepanu keskmes, endast pidevalt märku anda. Ehk teisisõnu – on oluline olla nähtav. Seetõttu on meile – nii kunstiakadeemiale kui ka noortele kunstnikele tähtis koostöö kunstikeskkonnaga NOAR. Käesolev valik noorte kunstnike teosteist on crème de la crème Eesti Kunstiakadeemia lõpetanud ja lähiajal lõpetavate noorkunstnike töödest –  läbilõige Eesti kaasaegsest kunstiskeenest, selle kõige nooremast, omalaadsemast ja ometigi nii küpsest osast,” kommenteerib konkurssi Eesti Kunstiakadeemia vabade kunstide dekaan Andres Tali.

Tallinn Music Week-i raames toimub veebihääletus publiku lemmikute valimiseks kunstitudengite konkursil. Teostega saab tutvuda ning hääletuses osaleda kunstikeskkonnas www.NOAR.eu perioodil 23.märts – 6.aprill 2016. Valikut konkursiteostest saab näha kohvikute NOP ja Wabadus seintel.

Konkursi võitjatele ning publikuhääletuses osalejatele on maitsvad auhinnad välja pannud TMW Maitsed programmis osalevad kohvikud ja restoranid Gloria, August, Riis, Wabadus, Manna La Roosa, NOP, Von Krahl, NOA, Tuljak ja OKO.

Konkursil osalevad: Sten Eltermaa, Madlen Hirtentreu, Pille-Riin Jaik, Eldar Jakubov, Liisa Jugapuu, Helena Keskküla ja Art Nõukase duo, Anna Lihodedova, Anna Mari Liivrand, Mihkel Maripuu, Johanna Mudist, Alissa Nirgi, Robin Nõgisto, Alina Orav, Ann Pajuväli, Hanna Piksarv, Mark Antonius Puhkan, Kristin Reiman, Kristel Saan, Sten Saarits, Uku Sepsivart, Silvia Sosaar ja Kadi-Maarja Võsu.

Teoste valik on väga mitmekülgne, peegeldades kaasaegse kunsti väga laia spektrit. Näha võib nii maale, fotosid, graafikat, tekstiilikunsti, installatsioone ning nii suuremaid kui väiksemaid objekte.

Lisatud foto:

Anna Lihodedova. No Signal

Rohkem infot:

Eesti kaasaegse kunsti keskkond NOAR

Kadri Uus +372 5271363, e-mail: kadri@noar.eu; kunstikeskkonna asutajaliige

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Solveig Jahnke
Viimati muudetud

Üritused