Solidaarsuskino #9 “Heat Singers” elektron.artis

Solidaarsuskino #9 “Heat Singers” elektron.artis
Asukoht:
elektron.art

Algus k.p.:
21.03.2022

Algusaeg:
20:00

Lõpp k.p.:
21.03.2022

“Solidaarsuskino/ Ukraine Solidarity Screenings” elektron.art keskkonnas.

Solidaarsuskino #9 “Heat Singers”, Nadia Parfan

Esmaspäeval, 21.03 kell 20:00 näitame oma online-kinos Ukraina režisööri Nadia Parfani dokumentaalfilmi “Heat Singers”. Kogu piletitulu läheb filmitiimile, kes on vabatahtlikena abistamas oma riiki.

Ivan Vasyliovitš on aastaid olnud Lääne-Ukraina munitsipaalkütteettevõtte Ivano-Frankivsk TeploKomunEnergo ametiühingujuht. Tema magnum opus on mehaanikute, remondimeeste, dispetšerite, raamatupidajate ja teiste töötajate ametiühingukoor. Ivan Vasyliovitš on nende loominguliste saavutuste üle väga uhke, kuid soovib ka märkida, et “enne küte ja alles siis laul!”. Proovide ajakava tuleb korraldada “kütteperioodi” paiku. Sel ajal, kui kollektiiv üritab vanu torustikke korda teha, pommitavad kliendid vihjeliini teenust. Kas ukraina rahvalaulu jõul on võimalik külmi radiaatoreid soojendada?

Nadia Parfan sündis Ivano-Frankivskis, Lääne-Ukrainas. Ta on lõpetanud Kyiv-Mohyla Akadeemia Kiievis ja Kesk-Euroopa Ülikooli Budapestis. Ta on filmi- ja urbanistikafestivali “86” kuraator ja kaasasutaja. “Heat Singers” on režissööridebüüt ja see esilinastus Šveitsis Visions du Réel.

Piletid (panke oma hind, min 5 EUR).

Loe lisa: 

https://elektron.art/projektid/saveukraine

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud

Kategoriseerimata Üritused