Valgusbiennaal kutsub fotohuvilisi tasuta töötuppa

Algus k.p.:
26.11.2013

Algusaeg:
15.00

Lõpp k.p.:
26.11.2013

Valgusbiennaal kutsub fotohuvilisi tasuta töötuppa 

26. novembril õpetavad briti nimeka valgusdisaini rühmituse Light Collective kunstnikud Heliose kinos valguskiiri jäädvustama.

Tasuta töötuba “One Beam of Light” (“Üks valguskiir”) on mõeldud kõigile neile fotohuvilistele, keda paelub valguse jäädvustamine. Ühtlasi annab töötuba hea võimaluse tutvuda biennaalil esitletud fotonäituse “One Beam of Light” koostajate, rühmituse Light Collective loojate Sharon Stammersi ja Martin Luptoniga. Nende üleilmse fotoprojekti keskmes on fotod, mille algpunktiks on kõige lihtsam ja tavalisem valgusallikas. Vaata näidisfotosid siit: http://onebeamoflight.com/site/gallery

Nii fotoprojekti kui ka homse töötoa eesmärk on valgusest huvitatud fotograafe inspireerida ning innustada. Töötoas, mis algab teisipäeval, 26. novembril kell 15 kinos Helios, räägivad kunstnikud fotoprojekti sünniloost ja tutvustavad lähemalt võimalusi, kuidas valgust paremini ja põnevamalt pildistada. Töötoas saavad kõik osalejad luua ühe valguskiire abil ka omaenda ainulaadse kujutise.

Kaasa võtta fotoaparaat!

Eva Tallo
Tallinna Valgusbiennaal

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Gregor Taul
Viimati muudetud

Töötoad