EKA pop-up

3. aprillil kell 16.00 avaneb EKA noore disaini ja tarbekunsti festival ja pop-up pood Telliskivi Loomelinnakus. Tule vaata, kuidas koos kevadega (t)ärkab ka EKA disain!

EKA POP-UP ehk EKA (t)ärkav disain on Eesti Kunstiakadeemia kevadine festival, millega näitame ja tõstame esile oma tudengite noort ja värsket loomingut ning disaini. Üritus hõlmab erinevaid tarbekunsti ja disaini erialasid, tutvustades nende mitmetahulisust, kaasaegseid väljakutseid ja tulevikusuundasid. 

Telliskivi Loomelinnaku poetänava koridorides toimuvad iganädalased pop up näitused, mis tutvustavad Eesti Kunstiakadeemia disainitudengite erialaprojekte, erialastuudiote uusi materjalikatsetusi, jätkusuutliku disaini loome väljakutse tulemusi, väljapanekut rahvusvahelisest koostööst jne. 

Toimuvad töötoad – kätt saab proovida, aksessuaari-, tekstiili-, moe- ja veel teistes valdkonna töötubades. EKA tudengid ja meistrid tutvustavad disainiloomet, uusi tehnikaid ja aitavad töötubades osalejatel arendada käelisi oskusi ning disainmõtlemist. 

Telliskivi Loomelinnakus on ca 250 loovettevõtet, nende seas mitmete tuntud disainerite  töökojad ja ateljeed. Tule giidituuridele, täida registreerimisvorm ja läheme koos avastama Telliskivi Loomelinnaku ateljeesid.

Poetänaval avavad 3. aprillil EKA tudengid pop-up poe, mis annab noortele disaineritele võimaluse näidata ja müüa oma loomingut.

Ürituse kava (täieneb jooksvalt)

Näitused ja üritused

3.aprill – 7.aprill 

8.aprill – 14.aprill

15.aprill – 21.aprill

22.aprill – 28.aprill

29.aprill – 5. mai

6.mai – 12.mai

PS. Registreerimine toodete/loomingu müümiseks EKA pop-up poes SIIN.

EKA pop-up töötoad

EKA Pop-Up ehk EKA (t)ärkav disain on Eesti Kunstiakadeemia kevadine festival Telliskivi Loomelinnakus. Kutsume suuri ja väikseid erinevatesse töötubadesse, ...