Lõputööde kaitsmised 2018/2019. õppeaasta kevadsemestril

Algus k.p.:
17.05.2019

Lõpp k.p.:
12.06.2019

Eesti Kunstiakadeemia lõputööde kaitsmiste ajakava 2018/2019. õppeaasta kevadsemestril. Tere tulemast kuulama!

Kunstiteadus ja visuaalkultuur, DOK
17. mail kell 10 ruumis A501

Muinsuskaitse ja konserveerimine, MA
24. mail kell 10 ruumis A501

Stsenograafia, MA
27. mail kell 10 ruumis B304

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria (TLÜ ja EKA ühisõppekava), MA (inglise)
27. mail kell 10 Tallinna Ülikooli ruumis M-136

Urbanistika, MA
27. mail kell 11 ruumis A501

Stsenograafia, BA
27. mail kell 11.30 ruumis B304

Muinsuskaitse ja konserveerimine, BA
28. mail kell 12 ruumis A101

Kujunduskunst, BA
28. mail kell 10 ruumis A501

Kunst, BA
28. mail kell 10 kogunemine galeriis

Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud, BA
29. mail kell 10 ruumis A501

Kunst, BA
29. mail kell 10 kogunemine galeriis

Kunstiõpetaja (TLÜ ja EKA ühisõppekava), MA
29. mail kell 10 Tallinna Ülikooli ruumis N-207

Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud, MA
30. mail kell 10 ruumis A501

Meediagraafika (vene), BA
30. mail kell 10 ruumis A307

Fotograafia (portfooliod), BA
30. mail kell 10 ruumis A403

Klaasikunst ja disain, BA
30. mail kell 12 ruumis B604

Fotograafia (lõputööd), BA
30. mail 14 ruumis B305

Graafiline disain, BA
31. mail kell 10 ruumis A101

Ehte- ja sepakunst, BA
31. mail kell 11 Põhjala tehases aadressil Ankru 8, Tallinn

Animatsioon, BA
3. juunil kell 9 ruumis A101

Keraamika, BA
3. juunil kell 10 ruumis A307

Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain
3. juunil kell 10 ruumis A501

Arhitektuur ja linnaplaneerimine, MA
4. ja 5. juunil kell 10 ruumis A101

Kaasaegne kunst, MA
5. juunil kell 9.00 Hobusepea galerii, kell 10.00 kogunemine galeriis

Keraamika, MA
5. juunil kell 10 ruumis A501

Moedisain, MA (eesti)
6. juunil kell 9 ruumis A501

Disaini ja tehnoloogia tulevik (Taltech’i ja EKA ühisõppekava), MA
6. juunil kell 9 ruumis A101

Sisearhitektuur, MA
6. juunil kell 10 ruumis A405

Tekstiilidisain, moedisain, MA (inglise)
6. juunil kell 14.30 ruumis A501

Tootedisain, MA
7. juunil kell 9 ruumis A501

Tootedisain, BA
7. juunil kell 10 ruumis A501

Interaktsioonidisain, MA
7. juunil kell 10.15 ruumis A101

Ehte- ja sepakunst, MA
10. juunil kell 10 ruumis A501

Sisearhitektuur, BA
10. juunil kell 10 Põhjala tehases aadressil Marati 5,  Tallinn

Ehte- ja sepakunst, MA
11. juunil kell 10 ruumis A501

Animatsioon, MA
11. juunil kell 9 ruumis A101

Sisearhitektuur, BA
11. juunil kell 10 Põhjala tehases aadressil Marati 5, Tallinn

Tekstiilidisain, BA
11. juunil kell 10 ruumis A307

Moedisain, BA
12. juunil kell 10 Baltika moelaval aadressil Veerenni 24, Tallinn

Kaitsmiskomisjonide koosseisud

Jaga sõpradega:

Postitas Kunstiakadeemia
Viimati muudetud

Õppeosakond Akadeemiline kalenderAvatud loengud