Sergei Kibuse ja Pärtel Talli filmi “Teofrastus” linastus

Asukoht:
Auditoorium, A101

Algus k.p.:
03.05.2019

Algusaeg:
18:00

Lõpp k.p.:
03.05.2019

3. mail kell 18:00 linastub EKA auditooriumis plastiliinitehnikas lühi-animafilmi “Teofrastus”. Lisaks linastub ka making of filmist ning kohtutakse režissööri ja EKA stsenograafia osakonna tehniku Sergei Kibuse, kunstnik-lavastaja ja stsenograafia osakonna töökoja juhataja Pärtel Talli ning peaanimaatori Olga Staleviga. “Teofrastus” pälvis ka Kultuurkapitali aasta animafilmi preemia.

Kodutu kass Teofrastus leiab endale armastavad omanikud. Lõpuks ometi on tal päris „oma territoorium“ nende ilusas maakodus, kus ta on õnnelik ja kaitstud. Kuid see õnn ei kesta kaua – uued omanikud sõidavad koos Teofrastusega sügisel linna, tööle. Ühel hallil päeval, vaadeldes väikese linna-korteri rõdul linde, hüppab kass kogemata alla ja eksib ühesuguste magalarajooni majakarpide vahel ära. Kas Teofrastus leiab taas „enda territooriumi“ või ootavad teda vaid külm tänavamaastik ja linnainimeste ükskõiksed pilgud?

Film Astrid Reinla samanimelise raamatu ainetel. Režissöör Sergei Kibus, kunstnik-lavastaja Pärtel Tall, helilooja Mari Jürjens, jutustaja Aleksei Turovski, operaator Ragnar Neljandi, peaanimaator Olga Stalev (Bulgakova), helirežissöör Ekke Västrik, tootja Nukufilm OÜ.

Linastus on tasuta.
Kestus 1 h 30.

Jaga sõpradega:

Postitas Madli Ehasalu
Viimati muudetud