EKA Avatud uste päev 23.03.2017

23. märtsil tervitab Eesti Kunstiakadeemia kevadet, avades uksed ja aknad värskele õhule, ideedele ja tegijatele kõikides hoonetes. Külla oodatakse kõiki neid, kes tahavad kaasa rääkida Eesti elukeskkonna kujundamises ja panustada visuaalkultuuri kas arhitektidena, moe-, tekstiili-, toote- või graafiliste disaineritena, sisearhitektidena, kunstnike või tarbekunstnikena, saada kunstiteadlaseks, muinsuskaitsjaks, konservaatoriks või õpetajaks. Valida saab rohkem kui 30 eriala vahel.

Päev saab olema täis põnevaid ja sisukaid tegemisi, mille käigus saab teha lähemat tutvust EKA erialade, õppejõudude, tudengite, õppetöö, hoonete ja loomingulisusest pakatava eluga laiemalt.

Kell 10-18 on Estonia pst 7 hoone fuajees ja vabade kunstide teaduskonnas Lembitu tänaval üles seatud infolaud, kus jagatakse päevaprogramme, teavet erialade ja sisseastumise kohta. Infolauas tervitavad külastajaid õppeosakonna töötajad ja üliõpilased.

Päeva jooksul toimuvad kõikides osakondades erialatutvustused, tudengitööde väljapanekud, tehakse ekskursioone ja korraldatakse töötubasid. Moeosakonnas räägitakse muu hulgas praktikakogemusest Vietnamis, kunstiteaduse tudengid pakuvad kohvi ja vastavad küsimustele, keraamika osakond tutvustab 3D saviprintimist, aga see ei ole muidugi mitte kõik.

EKA sisearhitektuuri osakond aga kolib terveks nädalaks ja täiskoosseisus Narva promenaadi äärde uude rannahoonesse, kus esmaspäevast reedeni toimuvad kõikide kursuste regulaarsed loengud ja töötoad, mille uksed on kõikidele narvakatele ja teistele kohale sõitnud huvilistele lahti. Narva ajakava leiab SIIT.

Anna enda huvist teada ja registreeru avatud uste päevale SIIN!

Programm veel täieneb, jälgi infot!

Avatud kohvik!

10 – 18, Estonia pst 7/Teatri väljak 1, EKA G galeriis

Kohvikut korraldavad EKA disaini ja tootearenduse magistrant Joel Kotsjuba ja tema sõbrad Silje ja Viktoria.  Neid ühendab armastus inimeste, sõprade ja hea toidu vastu. Kohviku-toitlustust on nad varasemalt pakkunud sündmustel Disainilaadal, Kalamaja Kohvikutepäeval ning oma sõprusringkonna üritustel. Pakutav toit ja jook on valmistatud hoolikalt valitud toorainetest, pakkudes sellega kvaliteetset ja head maitset. Ootame teid keha kinnitama, maiustama või ka lihtsalt juttu rääkima.  Kohvik on avatud kogu päeva EKA infolaua juures.  Tulge suhtlema!

Menüü:

Rebitud sealiha wrap

Kikerherne wrap

Käsitöö leib kilu / tuunikalagaBraunid

Vanakooli vahvlid lisandiga

EnergiaampsudKohv

Tee

Käsitöö-limonaad

Mahl

Vesi

Menu in English:

Pulled Pork Wrap

Chickpeas Wrap

Handmade Bread with Sprat or Tuna ToppingBrownie

Waffles with Topping

Energy Bites

Coffee

Tea

Handmade Lemonade

Juice

Water

Postitas

Viimati muudetud