Arhitektuuri ja sisearhitektuuri eelakaadeemia (II grupp)

NB! KURSUS ON TÄITUNUD!

Arhitektuuri ja sisearhitektuuri eelakaadeemias käsitletakse ruumiloome valdkonna olulisemaid teemasid ja oskusi. Osalejal on võimalus mõista, milline on nende erialade õpe Eesti Kunstiakadeemias, ja häälestada end sisseastumiseksamiteks.

Kursus on mõeldud eelkõige neile, kes kaaluvad astuda Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise või sisearhitektuuri bakalaureuseõppesse.

Kursus lõpeb arvestusega, kus osalejad esitlevad oma valminud töid. Arvestuse saanule väljastatakse Eesti Kunstiakadeemia täienduskoolituse tunnistus.

Vajalikud materjalid
Joonistamisvahendid (harilik pliiats), vähemalt A4-suuruses sketširaamat, A2-joonistuspaberid, papp ja lõikamisnuga. Täpne info töövahenditest antakse kohapeal, samas tutvustatakse ka materjale. 

Kursuse läbinu

  • tajub ruumi adekvaatselt
  • suudab luua ülesande idee kohta narratiivi ja seda tutvustada
  • väljendab ennast visandamise kaudu
  • oskab joonistada ruumilist keskkonda
  • on esitlenud oma ideid ruumilise maketi abil
  • suudab väljendada ennast mõtestatult ja kriitiliselt
  • on koondanud oma ruumiga seotud projektid portfooliosse

Juhendajad

Karolin Kaup on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri bakalaureuseõppe 2019. aastal ning on mitmeid aastaid juhendanud EKA avatud akadeemias laste ja noorte kursuseid ning eelakadeemias. Töötab ka arhitektuurikooli juhendajana.

Ann Kristiin Entson on Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise värske vilistlane. Ta on praktiseerinud arhitektuuribüroodes PART ja Arhitekt Must ning töötab hetkel arhitektuuribüroos Molumba. Talle meeldib katsetada erinevate materjalidega ja juhendada töötube.

Britta Benno on omandanud 2012. aastal Eesti Kunstiakadeemias kunstide magistrikraadi. Ta elab Tallinnas ning töötab joonistus- ja graafikakunstnikuna. Teda huvitavad erinevad hübriidtehnikad ja -materjalid ning nende kõrvutamisel ja kombineerimisel avanevad uued perspektiivid. Praegu õpib ta EKA kunsti ja disaini eriala doktoriõppes ning töötab graafika osakonna meistrina.

Külalisjuhendajatena on külas ka arhitektuuriteaduskonna dekaan, professor Andres Ojari ja sisearhitektuuri osakonna juhataja, professor Jüri Kermik.


Aeg: 2. veebruarist 20. aprillini 2023, neljapäeval kl 18–20.15 ja laupäeval kl 13–15.15
Koht: Eesti Kunstiakadeemia, Põhja pst 7
Maht: 51 akadeemilist tundi kontaktõpet ja 27 akadeemilist tundi iseseisvat tööd (3 EAP)
Õppekavarühm: arhitektuur ja linnaplaneerimine
Grupi suurus: rühmas 12–15 osalejat
Lisateave: koolitus@artun.ee, 5919 9496

Hind: 260 eurot
Kuni 14 päeva enne koolitust registreerudes saab maksta osadena:
1) 50 eurot registreerimistasu
2) 105 eurot 18. jaanuariks 2023
3) 105 eurot 18. veebruariks 2023

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Viimati muudetud