Portfoolio kiirkursus

Paljudel Eesti Kunstiakadeemia erialadel tuleb sisseastujal esitada portfoolio või koondatud loomingulised tööd. Kiirkursus ongi pühendatud oma loovtööde mapi ehk portfoolio koostamise põhimõtetele.

Kiirkursus koosneb loengust, mis on mõeldud nii BA- kui ka MA-taseme sisseastujaile, kes soovivad saada konkreetseid näiteid nii paberil kui ka digitaalse portfoolio koostamiseks. Räägitakse liigendamise ja tööde valiku põhimõtetest, sellest, millist tekstilist infot lisada ja mida fotode või tööde valikul tähele panna. Vaadatakse portfooliote näiteid.

Kiirkursus on eelkõige vajalik BA graafilise disaini ja fotograafia eriala ning MA-taseme sisseastujatele. Lisaks sobib see kõigi teiste erialade sisseastujatele, kel on vaja teha enda töödest valik.

ÕPIVÄLJUNDID
Kursuse tulemusel õppija

– oskab teha oma loomingust valikuid;

– teadvustab võimalusi, kuidas oma loomingut portfoolios esitada;

– teadvustab võimalusi, kuidas portfooliot esitleda ja põhjendada.

Kursusel osalejale väljastatakse EKA täienduskoolituse tõend.

AEG, KOHT, MAHT JA HIND

Aeg: 11. juunil 2018 kl 17.30–19 ja 13. juunil kl 17.30–19

Koht: ruum E-440A, Estonia pst 7 õppehoone, Tallinn

Maht: 2 akadeemilist tundi kontaktõpet

Hind: 25 eurot

JUHENDAJA

Carl-Robert Kagge on Tallinnas tegutsev graafiline disainer. Ta on lõpetanud 2012. aastal Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini osakonna (BA), täiendanud end seejärel Berliinis disaini- ja kunstistuudios 44flavours ning töötanud Eestisse naasmise järel disainiagentuuris Fraktal. Peagi asutas ta koos Kert Viiartiga disainistuudio LE60, mis tegeleb nii omaalgatuslike disainiprojektide kui ka peamiselt kultuurivaldkonna tellimustöödega. Muu hulgas on LE60 kujundanud Vabariigi Presidendi väitlusturniiri, 2015. aastal PÖFFi kõrvalprogrammi „Animated Dreams“ identiteedi ja trükise, noorte kunstnike rühmituse Rundum identiteedi ning loonud kunstnik Kristi Kongi kodulehekülje. Carl-Robert on olnud 2013. aastast EKA graafilise disaini osakonna külalisõppejõud.

Õppekavarühm

Humanitaaria ja kunstide interdistsiplinaarne õppekavarühm

11. juuni grupp on täitunud

Registreeru 13. juuni gruppi SIIN

Info tel +372 5919 9496 või e-postil koolitus@artun.ee

Carl-Robert-Kagge
Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Viimati muudetud