Rohetiigri disainisprint


Rohetiiger on valdkondade vaheline koostööplatvorm, mille eesmärk on luua tasakaalus majanduse mudel Eestile ja maailmale. Rohetiiger teeb koostööd neljal suunal: ettevõtjad, avalik sektor, vabakond ja üksikisikud.

Disainisprint on Rohetiigri Akadeemia praktiline moodul, mille käigus arendavad osalejad välja ning testivad läbi konkreetsed meetmed oma rohe-eesmärkide poole pürgimiseks. 

Disainisprindi formaat kondenseerib toote- ja teenusearenduse protsessi viiepäevaseks intensiivseks töötoaks, kus disainmõtlemise meetodeid kasutades kaardistatakse hetkeolukorda valdkonnas, ideestatakse võimalikke lahendusi ning arendatakse neid läbi testimise edasi. 

Rohetiigrile kohandatud sprinti juhendab EKA disainer Tanel Kärp, kes aitab osalejatel luua kolme kuu jooksul oma ettevõtetes konkreetseid edulugusid, mille abil on võimalik keerukaid jätkusuutlikuse reforme käima lükata ja kiirendada.

Tanel Kärp (MA, virtuaalkeskkondade loomine ja arendus, Tartu Ülikool, 2013) on interaktsioonidisainer, konsultant ja EKAs õppekava juht. 20-aastase disainikarjääri jooksul on ta enamasti keskendunud sotsiaalsetele valdkondadele. Täna kombineerib ta inimkeskse, strateegilise ja teenusedisaini mõtlemist, et aidata ellu kutsuda muudatusi parema tuleviku jaoks.

Osalevad ettevõtted

Glamox, Verston, Bigbank, Ericsson, Saku vald, Tammer, Viru Keskus, Neste, EAS, Äripäev,  TV3 ja Lemeks


Aeg: 24. jaanuar 2023 kuni 19. aprill 2023
Koht: Põhja pst 7, Tallinn, Eesti Kunstiakadeemia
Õppekavarühm: audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine
Lisateave: koolitus@artun.ee, 5919 9496
Rohetiiger: https://rohetiiger.ee

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Viimati muudetud