Lara Žagar “Herbaryum 2188” VENT Space galeriis

Asukoht:
Vent Space

Algus k.p.:
19.05.2023

Algusaeg:
19:00

Lõpp k.p.:
25.05.2023

Lara Žagari isikunäitus “Herbaryum 2188” VENT Space galeriis avaneb reedel 19. mail kell 19.00

Näitus on avatud 25. maini, iga päev kell 12.00-17.00

Lara Žagar (1993) on Ljubljanast pärit visuaalne ja kaasaegne kunstnik. Ta on lõpetanud loodusteaduste ja tehnikateaduskonna moedisaini osakonna (2018) ning õpib Ljubljana kaunite kunstide ja disainiakadeemia magistriõppes (2021-) – video ja uue meedia osakonnas.

Lara loob pikaajalisi projekte, mille käigus uurib keskkonna visuaalset kogemust ja oma suhet sellega. Teda huvitavad erinevad lähenemised uue meedia kunstile ning ühendab endas installatsiooni, video, fotograafia, valguse ja heli.

See uurimus avab tuleviku ökosüsteemi ja analüüsib üksikasjalikult üht osa sellest. Need on orgaanilise aine jäänused, mis on kivistumisprotsessi käigus muutunud anorgaanilisteks vormideks, jättes jäljed, mis kõnelevad konkreetsest perioodist ja kohast ajaloos. Vaatleme fossiilide ülestähendust ehk fossiilherbaariumit, ülestähendust elusorganismist, mis eksisteerib maailmas, mis pole veel tekkinud, kuid mis peegeldab pilti suhteliselt praegusest maailmast, mis hakkab lõppema. sellisel kujul ja esitlusel

Lara Žagar object
Lara Žagar object
Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud

Vent Space Näitused