Adobe Illustrator algajale

Koolituse eesmärk on tutvustada vektorgraafikat programmi Adobe Illustrator abil, mis on enimkasutatav selle ala programm disainibüroodes. Selle rikkalikud võimalused ja hea ühilduvus Adobe sarja küljendus- ja pilditöötlusprogrammidega muudab Illustratori graafilise disaineri jaoks võimsaks ja asendamatuks töövahendiks.

Adobe Illustrator. Vektorgraafika. Ülevaade tööriistadest, töö objektide, teksti ja piltidega. Rastergraafika objektide muutmine vektorgraafikaks. Töö mitmesuguste artboard’idega. Failide salvestamine ja eksportimine. Õpitakse looma staatilisi vektorillustratsioone. Tutvutakse erinevate võimalustega kujundite loomiseks ja nendega manipuleerimiseks: pentool, geomeetrilised kujundid, pathfinder, 3D-efektid, maskid. Omandatakse teadmised täitevärvide (flat fill, gradient’id, mustrid, swatch’id, gradient mesh’id) loomisest. Õpitakse töötama tekstiga, et teha Illustratoris ka lihtsamaid küljendustöid.

Koolituse läbinu kasutab Adobe Illustratori programmi algtasemel.

Kursus lõpeb arvestusega, mille sisuks on näidise järgi analoogi objekti loomine. Arvestuse läbinule väljastatakse EKA täienduskoolituse tunnistus.

 

Juhendaja: Kadri Uustalu, EKA kunstipedagoogika magister 2007, Eesti Kunstiakadeemia kujundusprogrammide õppejõud

Aeg: 2., 4., 9., 11. ja 12. aprillil 2018 kl 17–20

Koht: ruum 544, Estonia pst 7, Tallinn

Maht: 20 akadeemilist tundi kontaktõpet ja 6 akadeemilist tundi iseseisvat tööd (1 EAP)

Hind: 280 eurot

Registreeru SIIN

Õppekavarühm: audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine
Info ja registreerimine: koolitus@artun.ee, 626 7327

 

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Viimati muudetud