Kunstilaupäevak. Stuudiofoto töötuba

NB! Grupp on täitunud.

Seekordne laupäevak viib meid fotostuudiosse, et õppida seal pildistamisnippe. Kursus sobib suurepäraselt inimesele, kes soovib saada teadmisi selle kohta, kuidas pildistada stuudiovalgusega.

Pildistame modelli ja tema seljas olevaid disainerrõivad. Vaatame, kuidas tuua esile toode, mille on disainer loonud. Saame teada, kuidas pildistada parima tulemuse nimel stuudiovälkudega, ja kasutame erinevaid valgusskeeme.

Nagu ikka, on meie koolituse õhkkond loomulikult vaba ja sundimatu. Kavas on pildistada ja saada uusi teadmisi, peale selle räägime ka muud fotojuttu ja tunneme end hästi.

Vajalik töövahend on fotokaamera. Palume osalejal enne koolitust teada anda, millist kaamerat ja objektiivi ta kasutab.

Koolituse läbinu teab, kuidas stuudios pildistades

  • luua erinevaid valgusskeeme
  • kasutada stuudiovälke
  • jälgida ja suunata modelli pildistamise ajal
  • luua valguse abil imeline stuudiofoto

Töötoa lõpetanud teevad oma stuudiofotodest galerii. Parimat fotod pannakse vaatamiseks üles ka Facebooki.

Ajakava

11.00–13.15

13.15–14.00       Lõunapaus

14.00–16.15

 

Juhendaja Terje Atonen on andekas fotograaf, kes juhuse tahtel alustas ligikaudu 20 aastat tagasi pildistamist ja leidis selles oma kutsumuse. Ta pildistab nii, et esile tuleb parem ja ilusam, olgu see siis loodus või inimesed. Terje soov on näidata oma tööde kaudu alati ilu. Tal on olnud kolm isikunäitust, viimane neist, „Kummardus Eesti mehele“, toimus tuurina Eesti linnades 2017. aasta septembris. Vaata ka Terje Facebooki-lehte: https://www.facebook.com/Fotomood.

Aeg: 14. aprillil 2018 kell 11–16.15 (kl 13.15–14 lõunapaus)

Koht: Fotostuudio, Tallinn

Maht: 6 akadeemilist tundi

Hind: 65 eurot

Õppekavarühm: kujutav kunst ja kunstiteadus

 

 

Eesti kunstiakadeemia täienduskoolitused on olnud suunatud pikematele kursustele ning oskuste kujunemisele. Sel aastal oleme loonud uue võimaluse neile, kellel pole võimalik osaleda pikematel kursustel, aga kes siiski soovivad mõista kunsti-arhitektuuri ja disaini valdkonna arenguid, saada teadmisi ja oskusi ning saada osa kunstiakadeemia juhendajate toest.

Kunstilaupäevakud saavad toimuma üldjuhul kuu kolmandal laupäeval.

Terje_1

Postitas Pirje Kovatomas
Viimati muudetud

Avatud akadeemia