Sündmused

Foto: Kristiina Hussar (Narva fotolaagris osaleja)
Sel suvel läheb EKA avatud akadeemia inspiratsiooni, elamusi ja uusi oskusi Eesti looduskaunitesse kohtadesse püüdma. Kutsume sind meiega kaasa.

 

Kõnnu maalilaager
29.–30. juuni
Kahepäevases laagris õpitakse erinevaid maalimise tehnikaid ning tutvutakse intuitiivse maalimisega  – usaldades oma alateadvust ehk maailma, kus eelnevad tehnilised oskused ja kogemused pole vajalikud.

 
Triigi maalilaager
29. juuli –2. august
Saaremaal laagris maalitakse ühisateljees ja looduse keskel erinevat tüüpi, erineva valgusega maastiku vaateid. Arendatakse isikliku käekirja kujundamist ja vaadatakse kunstifilme.

 

Kuressaare klaasipuhumise töötuba
22.–23. juuli
Kahepäevane klaasipuhumise töötuba annab ülevaate kahest klaasi kuumtöötlustehnikast — puhumisest ja leekpõletil helmeste valmistamisest. Töötoa käigus saab proovida kuuma klaasi puhumist ja modelleerimist.

 

Narva fotolaager 
14.–16. august
Fotolaager avab fotograafia erinevaid suundi ning võimalusi, pakkudes kolme eksootilise päeva jooksul rohkelt kogemusi, suunatud õpet, mõtestatud tagasisidet ning ainukordseid võttepaiku.
 

Ehte- ja sepakunsti tudengite lõpunäitus “Setsessioon”

Reedel, 31. mail kell 18.00 avavad Eesti Kunstiakadeemia ehte- ja sepakunsti eriala tudengid oma lõpunäituse SETSESSIOON Põhjala tehases (sissepääs Ankru 8). Näituse keskseks ideeks on kolm tähte ja üks maja - ...