Inimesed

Kontaktid

_MG_4835 (1)

Kirke Kangro

Vabade kunstide teaduskonna dekaan

6726586

kirke.kangro@artun.ee
_MG_7425_1

Elika Kiilo-Kulpsoo

Õppespetsialist

616 4213

elika.kiilo@artun.ee
Jaan Toomik foto Mark Raidpere

Jaan Toomik

Õppetooli juhataja, professor

jaan.toomik@artun.ee
Liina Siib

Liina Siib

Graafika õppetooli juhataja, professor

616 4210

liina.siib@artun.ee
raul_keller_portree_otse

Raul Keller

Professor, osakonnajuhataja

6164218

raul.keller@artun.ee
Taavi Talve

Taavi Talve

Skulptuuri ja installatsiooni õppetooli juhataja, dotsent

6726586

taavi.talve@artun.ee
_MG_6597_1

Marge Monko

Professor, osakonnajuhataja

6164200

marge.monko@artun.ee
_MG_2587(1)

Laura Kuusk

Dotsent (0,5)

616 4200

laura.kuusk@artun.ee
_DSC2620-Reimo-artun-kodulehele-2

Reimo Võsa-Tangsoo

Dotsent (0,5), tehnik (0,5)

6164200

reimo.vosa-tangsoo@artun.ee
Oliver_Laas_(small) (1)

Oliver Laas

Dotsent, nooremteadur

616 4210

oliver.laas@artun.ee
evekask

Eve Kask

Dotsent

6164210
5152040

eve.kask@artun.ee
Kati Saarits (12)

Kati Saarits

Õppeassistent/ajutiselt eemal

kati.saarits@artun.ee