Netti Nüganeni vlog-etendus EKA Galeriis 27.12.2019

Asukoht:
EKA Galerii

Algus k.p.:
27.12.2019

Algusaeg:
20:00

Lõpp k.p.:
27.12.2019

Olete oodatud Netti Nüganeni vlog-etendusele “THE STORY: chatty get ready, what I eat, workouts (realistic day-in-a-life)” 27. detsembril kell 20:00 EKA Galeriis.

Ümbritsetud California leitsakust ja liivastest maastikest jagab peategelane vaatajaga oma kõige banaalsemaid, triviaalsemaid ning ettearvatavamaid igapäevaseid tegemisi. Kuid seda banaalsust esile tuues ilmub eikuskilt maagiline paralleelmaailm, kus ettearvatav igapäev on pööratud tagurpidi ning muutub absurdseks, ent kohati reaalsemana tunduvamaks kui reaalsus ise.

“THE STORY: chatty get ready, what I eat, workouts (realistic day-in-a-life)” esietendus märtsis 2019 SNDO Graduation Performance festivali raames Het Veem teatris (Amsterdam). See on Netti Nüganeni üks kahest koreograafia eriala diplomilavastusest. Tema teine diplomitöö “BB“ tuli näitamisele Kanuti Gildi SAALi hooaja avaüritusel selle aasta septembris.

Netti Nüganen on lõpetanud Amsterdami Kunstikoolis (SNDO) koreograafia eriala. Tema video- ja lavatööd jutustavad lugusid karakteritest, kes tema sees koos eksisteerivad: tõstja, teismeline vlogger, detektiiv, kauboi jm. Läbi müstilisuse kehastab ta nende karakterite banaalset igapäeva ja harjumusi. Leides lohutust ideede paljususest, püüab Nüganen läheneda valvsa ja hoolika tähelepanuga kõigele, mis tundub võõras ja kohatu.

Idee ja esitus: Netti Nüganen
Videomontaaž: Ando Naulainen ja Netti Nüganen

Etendus on inglisekeelne

Uksed: 20:00
Etendus: 20:30
Sissepääs on Kotzebue tn poolsest uksest

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Pire Sova
Viimati muudetud

Galerii