Sisearhitektuuri tudengite performance ja näitus “Katarsis”

Asukoht:
EKA ees hurtsikus, Põhja puiestee 2

Algus k.p.:
31.05.2023

Algusaeg:
19:30

Lõpp k.p.:
03.06.2023

“Pidev paranoia, mahajäämine ja paanika, aga seda kõige rahulikuma näoga. Ma tean, kuidas mul läheb, aga kas neil läheb sama halvasti kui mul, kas teistel läheb paremini? See kõik on üks suur lõputu nõiaring, mida iga sess meie ümber keerutab. Hommikune kohvitass muutub lõunaseks redbulliks ja siis veiniks ja siis sama tiir homme jälle.”

Katarsis on emotsionaalsete pingete maandamine kunsti abil. Üheksa stressis sisearhitekti läbivad puhastustule ja sina oled osa sellest, tahad sa seda või mitte. Saa osa meie keerisest ning tule sellest uuena välja. Me ei luba, et see kedagi paremaks inimeseks muudab ja me ei garanteeri midagi peale kordumatuse. Lühikese aja jooksul ilmuvad teie ette pinge, stress ja teadmatus. Mis saab edasi? Mitte muretseda, sest meie ka ei tea. Kas sa oled valmis jälle uueks saama? 

Näitusel osalevad Mirjam Vaht, Laura Movits, Getter Pihlak, Elle Marie Randoja, Jaan Repnikov, Katarina Ild, Sven C. A. Samyn, Marleen Armulik, Hanna Kruusma 

Näituse avamisel 31.05 kell 19.30 toimub performance. Järgnevatel päevadel, 1.-3. juunil kell 15.00-18.00, on näitus vaadeldav läbi piiluaukude.

EKA ees hurtsikus, Põhja puiestee 2.

Sissepääs on tasuta.

Näituse korraldajad tänavad Põhjala Pruulikoda.

Sündmus Facebookis

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud

Sisearhitektuur Näitused