„WinLab“ EKA Galeriis 05.–31.07.2019

Algus k.p.:
05.07.2019

Algusaeg:
17:00

Lõpp k.p.:
31.07.2019

KUTSE: olete oodatud Mia Tamme ja Paul Grünenwaldi näituse ”WinLab” avamisele 5. juulil kell 17:00 EKA Galeriis. Sissepääs Kotzebue tänavalt.

WinLab on interaktiivne installatsioon võistlusmomendi mõjust. Galerii ruumis asetsev mäng põhineb küsimustikul. Vastamiseks peab iga mängija tegema valiku kahe sõna vahel, mänguaeg on limiteeritud. Tulemuste põhjal hinnatakse iga osaleja isikuomadusi ning võimekust. Näitus jääb külastajatele avatuks 31. juulini.

Paul Grünenwald (Saksamaa) ja Mia Tamme (Eesti) õpivad hetkel Hollandi ülikoolis Design Academy Eindhoven osakonnas Inimene ja Meedia. Mia Tamme tööprotsess keskendub teiste loomingu esile toomisele. Ta on tegelenud ürituste ülesehitamisega ning digitaalsete platvormide disainimisega, Miat tõmbab piltide ja lugude loomine alustades filmist kuni trükisteni välja. Paul Grünenwaldi taust on ruumilisem ja lähenemine teoreetiline. Ta on õppinud filmi ja lavakujundust, tegelenud informatsiooni struktureerimisega ning huvitub poliitika kujundamisest ja osalusprotsessidest. Miat ja Pauli iseloomustab avastav ja uuriv ellusuhtumine ning uskumus, et disain on pigem käitumismustrite muutmine kui olemasoleva ilustatud kommunikeerimine. WinLab on nende esimene ühisnäitus ja oma töömetoodika ja praktika otsingute tulemus.

Näitust toetavad: Tallinna Lennujaam ja Põhjala Pruulikoda

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Pire Sova
Viimati muudetud

Galerii