Adobe Photoshop edasijõudnule 8.–22. veebruaril

Asukoht:
Lembitu 10B

Algus k.p.:
08.02.2018

Algusaeg:
17:30

Lõpp k.p.:
22.02.2018

Loominguline kollaaž Photoshopis.

Koolitus sobib foto, disaini, illustratsiooni ja digitaalse kunsti huvilistele, kel on esmatutvus Adobe Photoshopi programmiga juba tehtud ning põhilised nupud ja layer’id tuttavad.

Koolitusel uuritakse programmi võimalusi, et luua omanäoline fotokollaaž või illustratsioon. Räägime, kust leida inspiratsiooni ja vabalt kasutatavat fotomaterjali, kuidas skaneerida käsitsi joonistatud teksti või pilti ning kuidas teha trükkimiseks sobivat faili. Õpime, kuidas kombineerida fotot värvi, mustri, tekstuuri, teksti ja skaneeritud materjaliga. Inspiratsiooniks vaatame ka üksteise töid ja teeme praktilisi ülesandeid.

Õpitud tehnikaid saab rakendada reklaam- ja moefoto, postri, plaadi-, raamatu- ja ajakirjakaane disainimiseks, illustratsiooni ja ka iseseisva kunstiteose loomiseks.

Koolituse läbinu oskab kombineerida fotot värvi, mustri, tekstuuri, teksti ja skaneeritud materjaliga ning valmistada trükikõlbulikku faili.

Koolitus lõpeb arvestusega, mille sisuks on iseseisvalt etteantud ülesande lahendamine. Arvestuse läbinule väljastatakse EKA täienduskoolituse tunnistus.

Juhendaja: Eva Labotkin, Eesti Kunstiakadeemia interdistsiplinaarsete kunstide magister 2011

Aeg: 8., 12., 15., 19. ja 22. veebruaril 2018 kl 17.30–20.30
Koht: ruum 35, Lembitu 12, Tallinn

Maht: 20 akadeemilist tundi kontaktõpet ja 6 akadeemilist tundi iseseisvat tööd (1 EAP)
Hind: 280 eurot

Registreeru SIIN

Õppekavarühm: audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine
Info ja registreerimine: koolitus@artun.ee, 626 7327

Jaga sõpradega:

Postitas Pirje Kovatomas
Viimati muudetud

Avatud akadeemia Avatud Akadeemia kursused