Avatud disainiloeng: Haig Armen räägib tuleviku disaineritest

Haig Armen
Asukoht:
EKA aula

Algus k.p.:
16.04.2019

Algusaeg:
18:00

Lõpp k.p.:
16.04.2019

Me oleme igapäevaselt ümbritsetud nii paljudest innovatsioonidest, et kipume unustama kui suurt vastuseisu neile enne omaksvõtmist on osutatud.

Selliseid juhtumeid analüüsides hakkame mõistma inimlikke põhjuseid mis peituvad vastumeelsuse taga. Nii oleme disaineritena paremini valmis looma innovatiivseid lahendusi ebaselge tuleviku tarbeks—saades sel viisil homse päeva disaineriteks.

Kolmandal IxD.ma avatud seminaril kutsume Emily Carr’i Kunsti + Disainiülikooli interaktsioonidisaini juhi Haig Armeni rääkima disainerite rollist tuleviku loomisel.

Kanada üks lugupeetuimaid digitaalseid disainereid Haig Armen on juba kaks aastakümmet kujundanud kaubamärke, reklaame ja interaktiivseid projekte. Ta on oma karjääri jooksul saanud mitmeid auhindu, sealhulgas kolm Webby Awardsi, kaks Prix Italiat ning kuldmedali New Yorgi kunstijuhtide klubist.

Viimased kuus aastat on Haig vedanud Interaktsioonidisaini magistrikava Emily Carri Kunsti + Disainiülikoolis. Tema uurimuse fookuses on disaini ja programmeerimise ühendamine, keskendudes andmete visualiseerimisele, viipeliidestele ja muusikatehnoloogiale.

Loeng on inglise keeles, toimub teisipäeval, 16. aprillil kell 18 EKA auditooriumis (Põhja puiestee 7) ja on avatud kõigile.

Palun RSVP Facebookis: https://www.facebook.com/events/582428968893098/

Haig Armen külastab Eesti Kunstiakadeemiat ERASMUS+ programmi toel.

Jaga sõpradega:

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Interaktsiooni­disain Avatud loengud