RMIT Design Hub kuraatori Kate Rhodese avatud seminar

Eesti Kunstiakadeemia disainiteaduskond kutsub Melbourne’i Kuningliku Tehnoloogia Instituudi (RMIT) õppejõu ja kuraatori Kate Rhodese kahepäevasele seminarile disainist ja disainipraktikatest.

Seminari eesmärgiks on arutleda disaini loomise ja sellest mõtlemise viiside – sealhulgas disaini kureerimise – omavaheliste alusseoste üle.

Kate Rhodes on RMIT arhitektuuri- ja disainiteaduskonda ühendava platvormi Design Hub kuraator. Tema viimaste näituste hulka kuuluvad: New Agency: Owning Your Future (koostöös arhitektuuribürooga Sibling Architecture); Workaround: Women Design Action (kaaskuraatorid Fleur Watson ja Naomi Stead); ja graafilise disaini stuudio Experimental Jetset ülevaatenäitus Superstructure (kaaskuraator Fleur Watson).

Seminar toimub esmaspäeval, 10. septembril kell 14:00-16:00 Eesti Kunstiakadeemia uue õppehoone  -4. korruse ruumis C-308 ja teisipäeval, 11. septembril kell 13:00-15:00 Eesti Arhitektuurimuuseumis.

Registreerimine ja seminari alustekstid: tootedisain@artun.ee.

Neljapäeval, 13. septembril kell 13:30 esineb Kate Rhodes Disainiöö raames Eesti Kunstiakadeemias toimuval konverentsil Human Cities_Challenging the City Scale ettekandega, mis keskendub RMIT Design Hub näituse Workaround: Women Design Action ja sellega kaasnenud live-stream  raadiosaate näitel disaineri agentsusele ja disainile kui olulisele ühiskonna arutelude instrumendile.

Rohkem infot:

Anna-Liisa Laarits
Tootedisaini osakonna projektide koordinaator
anna-liisa.laarits@artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas EKA DT
Viimati muudetud

Tootedisain