Näitused ja väljapanekud

10.00 – 17.00 keraamika osakonna väljapanek II korrusel, Estonia pst 7

10.00 – 18.00 moedisaini eriala tutvustav väljapanek Estonia pst 7, 3. korruse koridoris

10.30 – 17.00 tekstiilidisaini eriala tutvustav näitus: õppetööd, tehnikanäited ja portfooliod. Estonia pst 7/ Teatri väljak 1, III korruse koridor ning töökojad ruumid 328 ja 312

11.00 – 17.00 klaasi väljapanek, ruumid 203/4

Ehte- ja sepakunsti eriala üliõpilastööde väljapanek Estonia pst 7, 2. korruse koridoris

13.00 – 18.00 ehte- ja sepakunsti eriala üliõpilastööde väljapanek, Estonia pst 7, 2. korruse koridoris

12.00 – 18.00 EKA galeriis on avatud näitus OGH “Zones of Indistinction”/ “Eristamatuse alad”, Vabaduse väljak 6/8, sisenemine Tallinna Kunstihoone hoovist (G.Otsa muusikakooli kõrval)

“Eristamatuse alad” on kunstnikeduo OGH pikemaajalise ja igapäevaseks praktikaks saanud projekti üks peatükkidest. Kunstnikud toovad näitusesaali objektid, mis kehastavad või on kehastanud kunstnike püüdlusi elada enesele kehtestatud reglemendi kohaselt nii, et igapäevaelu muutub reglemendist eristamatuks. Sellise jäiga elukorralduse taga ei ole masohhistlik ihalus end iga hinna eest piirata või reegleid järgida, vaid paradoksaalne soov kehtestatud korrast vabaneda. Kunstnikke on muuhulgas mõjutanud näiteks Hakim Bey ajutiste autonoomsete tsoonide (temporary autonomous zones) kontseptsioon, folk-poliitilised vastupanustrateegiad, aga ka kreeka-rooma ja uusplatonistlikust kristlikust kultuurist tuntud askeesi käsitlevad ideed.

OGH on Paige Früchtnicht ja Greg Ponchak.

Paige Früchtnicht (1994) on USAst Columbusest (Ohio) pärit kunstnik, kirjutaja ja kuraator, kes hetkel elab Amsterdamis.
Greg Ponchak (1991) on USAst Clevelandist (Ohio) pärit kunstnik, disainer ja kuraator, kes elab hetkel Amsterdamis. Viimased kolm aastat on ta olnud Columbuses tegutseva Skylab Gallery üks koordinaatoritest.

Näitus on avatud kuni 1. aprillini.

19.00 Haikude õhtu raamatupoes Puänt

EKA graafika osakonna II kursuse tudengite loodud haikude meeleolukas esitus,
Raamatupood Puänt – Pärnu mnt 4
Postitas

Viimati muudetud