27.03 Kutse osalema Erasmus äriplaani kasvatamise töötuppa EKAs

27. märtsil toimub ingliskeelne “Erasmus noortele ettevõtjatele” (EYE) programmi töötuba EKAs (Estonia pst 7) kell 17.30 ruumis 426. Töötoas saavad osaleda kõik tudengid ja vilistlased, kes on ettevõtlustegevusega algust teinud (kuni 3 aastat), kuid pole jõudnud lühikest ja head äriplaani kokku panna enda jaoks või taotlemaks osalust Erasmus vahetusprogrammis.
 
Registreeri töötuppa siin – https://www.facebook.com/events/610405302641613/

EYE on rahvusvaheline ärimentorlusprogramm, mis võimaldab alustaval ettevõtjal teha 1-6 kuu vältel koostööd kogenud ettevõtjaga teises riigis. EYE programm on Sinu võimalus saada uusi oskusi, teadmisi ja arendada oma äriideed! Rohkem informatsiooni https://www.erasmus-entrepreneurs.eu/.

Eduka ettevõtte ja ka EYE programmis osalemise aluseks on tugev äriplaan. Millest koosneb üks hea äriplaan ja kuidas seda koostada? Sel teemal annab juhiseid Civitta partner, ingelinvestor ja 17 aastat ettevõtteid nõustanud Riivo Anton. EYE ärimudeli koolitus saab olema praktiline! Riivoga koos analüüsite läbi ühe konkreetse ettevõtte ärimudeli ja saate tagasisidet oma äriideele.

EYE kontakt Eestis on Civitta Eesti AS, erasmus@civitta.ee

Töötuba aitab korraldada: kelli.turmann@artun.ee
Jaga sõpradega:

Postitas Kelli Turmann
Viimati muudetud

Teadus- ja arendusosakond