Avatud loengute sari: 8.okt. kell 18 – Marjan Colletti (Innsbruck/London)

Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarjas esineb neljapäeval, 8. oktoobril kell 18 Marjan Colletti (Innsbruck/London).

Loeng toimub Kanuti Gildi saalis (Pikk 20, Tallinn).

Marjan Colletti (1972) on itaalia arhitekt, teadur ja teoreetik. Ta omandas arhitektuurihariduse Innsbrucki Ülikoolis, kus ta juhib Eksperimentaalse Arhitektuuri Instituuti. Oma doktorikraadi kaitses ta Londoni Ülikooli kolledžis, Bartletti Arhitektuurikoolis, kus ta töötab digitaalosakonna direktori, stuudio juhendaja ja doktoriastme õppejõuna. Ta on õpetanud arvukates koolides nii Aasias, Euroopas kui Ameerika Ühendriikides ning tema kirjutisi disainiuuringute teooriast on laialt avaldatud. Muuhulgas toimetas ta ajakirja Architectural Design auväärset 80. juubelinumbrit Exuberance, mille teemaks oli digitaalne virtuoossus kaasaegses arhitektuuris. Ta on kureerinud kümneid näituseid ja osalenud veelgi rohkematel, sealhulgas mitmetel Veneetsia Arhitektuuribiennaalidel. Ta on Londonis baseeruva arhitektuuristuudio marcosandmarjan looja ning partner.

marjan-colletti.blogspot.com

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikud, kriitikud ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on mõeldud nii arhitektuurivaldkonna tudengitele ja erialaga seotud professionaalidele, kui ka ruumikultuuri huviliste laiemale ringile. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

Loengusarja sügishooaega toetab Eesti Kultuurkapital.

Loengusarja korraldab Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskond.

Loengusarja kuraatorid on Sille Pihlak ja Siim Tuksam.

Olete oodatud!

Lisainfo:

Anu Piirisild

Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskond

arhitektuur@artun.ee

tel 642 0071

Jaga sõpradega:

Postitas Anu Piirisild
Viimati muudetud

Arhitektuur ja linnaplaneerimine