AVATUD AKNAD. Eelakadeemia kutsub portfoolio koostamist õppima


Kuidas teha sisseastumisportfooliot?

EKA avatud akende päeval ootame kõiki sisseastumishuvilisi vaatama eelakadeemia loengut, mis jagab olulisi teadmisi ja häid nippe portfoolio koostamiseks.

Graafiline disainer ja kunstnik Carl-Robert Kagge räägib loengus portfoolio koostamise põhimõtetest, formaatidest ja mitmesugustest võimalustest, kuidas esitleda oma töid EKA sisseastumiskomisjonile.

Aeg: 25. veebruar 2021 kell 15.15—16
Veebiloengu vaatamiseks registreeri end siin.


Portfoolio eelakadeemia


Portfoolio koostamise loeng on sissejuhatav tutvustus mais algavale praktilisele kursusele, kuhu saab kandideerida siin.

Kursus on mõeldud 18-26aastastele BA- või MA-taseme sisseastumise huvilistele. 

Eelakadeemia portfoolio kursusel tegeleb õppija juba olemasolevate tööde seast valiku tegemisega ja nende vormistamisega veenvaks tervikuks. Kursuse käigus valmib osalejal füüsiline või digitaalne portfoolio, mida on võimalik kasutada sisseastumiskatsetel.


EKA avatud aknad


Neljapäeval, 25. veebruaril avab uste asemel aknad kogu EKA. Teadmisi saab koguda veebiakendes toimuvatel töötubadel ja inspiratsiooni maja endi akendel olevate väljapanekutega.

Programm algab kell 11 rektor Mart Kalmu tervituse ning videotuuriga EKA auhinnatud õppehoones. Järgnevad teaduskondade ja erialade tutvustused, töötoad, välkloengud, video-ringkäigud, portfoolio konsultatsioonid jpm. Terve päeva vältel on avatud netikohvik ja online infopunkt.

Kogu lisainfo leiad siit.

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud

Avatud akadeemia