Anna Aleksejeva valiti Conscious Design Award 2022 üldvõitjate hulka

Anna Aleksejeva projekt 'Rulpa' valiti viie üldvõitja hulka

EKA tootedisaini magister ja nüüdse Aalto Ülikooli tudengi Anna Aleksejeva projekt ‘Rulpa’ valiti Conscious Design Award 2022 viie üldvõitja hulka.

19.5.2022

Aalto Ülikool osaleb rahvusvahelisel veebinäitusel WantedDesign 2022. WantedDesign on loominguliste talentide platvorm, mis korraldab suurepärase disainiga diginäitusi kogu maailmast.

WantedDesign on rahvusvaheline platvorm, mis on pühendatud disaini edendamisele ja loomingulise kogukonna edendamisele. Püüdes tutvustada maailmale esilekerkivaid kunstnikke, on WantedDesign käivitanud veebinäituse, mis sisaldab mõtlemapanevaid õpilastöid. WantedDesign’s International Schools Show esitleb teoseid disainiprogrammidest üle maailma ning Aalto Ülikool on üks 10 osalevast disainikoolist.

Aalto tänavune panus oli õppejõudude Karola Sahi ja Mikko Paakkaneni juhitud kursuse puidustuudio tulemuste tutvustamine. Aalto üliõpilane Anna Aleksejeva valiti oma projektiga “Rulpa” viie üldvõitja hulka enam kui saja tudengiprojekti hulgast, mida hindas kõrge rahvusvaheline žürii.

Vaata töid ja vaata videoid, kus õpilased kirjeldavad oma praktikaid.

Tutvuge Conscious Design Award 2022 võitjatega.

Näitus on avatud kuni 30. juunini 2022.

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud