AUFi regionaaldirektor Mohamed Ketata külastas EKAt

AUFi Ida- ja Kesk-Euroopa regionaaldirektor Mohamed Ketata EKAs

10. veebruaril külastas EKAt Frankofoonia Akadeemilise Agentuuri (AUF) Ida- ja Kesk-Euroopa regionaaldirektor Mohamed Ketata, sooviga luua Kunstiakadeemiaga partnerlussuhteid ja laiendada AUF-i võrgustikku. 

AUF on kõrghariduse ja teadustöö frankofoonia operaator. Ida- ja Kesk-Euroopast kuulub AUF-i võrgustikku juba 150 kõrgkooli. AUF töötab koos oma liikmetega frankofoonia võrgustiku üliõpilaste ja õppejõudude liikuvuse nimel üle kogu maailma, pakkudes rahalisi vahendeid.

Lisaks töötab AUF välja uuenduslikke projekte, mis soodustavad teaduslikku frankofooniat rahvusvahelisel tasandil ja noorte koolilõpetajate paremat professionaalset kaasamist. AUF-i praegu sponsoreeritava projekti hea näide on Houdoud/Frontière’i projekt, mis sponsoreerib kunstnikke ja teadlasi, et dialoogi pidada, töötada ja mõelda koos kaasaegsete probleemide üle. Koostöövõimalusi pakkusid ka teised külalised – Prantsuse Instituudi asedirektor Guillaume Raboutot, Danaë Di-Salvodigitaalse ja innovatsiooni spetsialist Danaë Di-Salvo, kultuurikoostöö ja -kommunikatsiooni esindaja Ulla Kihva ning Paul Du Rosel.

EKA poolt osalesid kohtumisel Kirke Kangro, Maria Hansar, Ülo Pikkov, Kati Saarits, Sirja-Liisa Vahtra ja David Ross.

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud