Avatud loengute sari: 22.okt. kell 18 – Kristina Schinegger – SOMA

EKA arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarjas esineb neljapäeval, 22. oktoobril kell 18 Kristina Schinegger (Viin/London).
Loeng toimub Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20, Tallinn).

Kristina Schinegger on Austria arhitekt, arhitektuuribüroo Soma kaasasutaja. Ta õppis arhitektuuri Viini Rakenduskunstiülikoolis, Wolf D. Prixi juhendamisel ja Londoni Ülikooli kolledžis Bartletti Arhitektuurikoolis. Teda on korduvalt premeeritud, muuhulgas Austrian Building Award’ga 2005. aastal, eksperimentaalsete tendentside tunnustusauhinnaga arhitektuuris 2006. aastal ja MAK Schindleri stipendiumiga 2008. aastal. Ta on olnud arhitektuuriteooria lektor Viini Tehnikaülikoolis ja alates 2012. aastast on ta koos Stefan Rutzingeriga Londoni Ülikooli kolledžis Bartletti Arhitektuurikoolis Unit 15 juhataja.

www.soma-architecture.com

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikud, kriitikud ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on mõeldud nii arhitektuurivaldkonna tudengitele ja erialaga seotud professionaalidele, kui ka ruumikultuuri huviliste laiemale ringile. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

Loengusarja sügishooaega toetab Eesti Kultuurkapital.

Loengusarja korraldab Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskond.

Loengusarja kuraatorid on Sille Pihlak ja Siim Tuksam.

Jaga sõpradega:

Postitas Anu Piirisild
Viimati muudetud