AVATUD LOENGUTE SARI: VÍCTOR ENRICH 4.VEEBR. KELL 18

EKA arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarja kevadhooaja avab neljapäeval, 4. veebruaril Víctor Enrich (Barcelona) – Víctor Enrich stuudio.

Loeng toimub kell 18 Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20, Tallinn).

Arhitekt ja kunstnik Victor Enrich tegeleb oma visuaalides linna demonteerimise ja lõhutud elementide nihestunud kokkuliitmisega, tulemuseks värskendavad urbaansed olustikud, mis mõjuvad samaaegselt nii jõuliste kui naivistlikena.

Victor Enrich (s.1976) on Kataloonia fotograaf ja kunstnik. Ta lõpetas aastal 2002 arhitektuuri eriala Kataloonia Polütehnikumis. Iseseisvalt õpitud 3D visualiseerimisel ja fotograafial põhinevad tööd on kestev manifest ühel ja samal teemal, milleks on LINN. Linn, mis ei ole üksnes paik lisamiseks, eemaldamiseks ja modifitseerimiseks inimtegevusele sobivaima ruumi leidmisel, vaid ka koht ootuste ja lootuste elluviimiseks. Tema tööd keskenduvad igaühe häguste unistuste, ägestunud kirgede, kardetud õudusunenägude ja igava sotsiaalelu illustreerimisele läbi arhitektuurse linnamaastiku.

http://victorenrich.com/

Arhitektuuriteaduskond kutsub Tallinnasse loengusarjale esinema maailmas tuntud arhitekte, teoreetikud, kriitikud ja urbaniste, et tutvustada arhitektuuri, disaini, linnaehituse ning kriitilise mõtte värskeid vaatenurki. Loengud on mõeldud nii arhitektuurivaldkonna tudengitele ja erialaga seotud professionaalidele, kui ka ruumikultuuri huviliste laiemale ringile. Loengud on inglise keeles ning tasuta.

Loengusarja kodulehekülg: www.avatudloengud.ee

Loengusarja kuraatorid on Sille Pihlak ja Siim Tuksam

Loengusarja kevadhooaega toetab Eesti Kultuurkapital

Jaga sõpradega:

Postitas Anu Piirisild
Viimati muudetud