CIRRUS võrgustiku juhtide kohtumine 2024 tõi kokku Põhja-ja Baltimaade disainihariduse valdkonna liidrid

CIRRUSe juhtkond Vilniuses. Foto: Rusnė Šimulynaitė

CIRRUSe juhtkond, eesotsas EKA disainiteaduskonna dekaan Ruth Melioranskiga ja välissuhete osakonna juhataja Sandra Melliga koostöös Vilniuse Kunstiakadeemia rektori Ieva Skaurone ja disainikeskuse juhi Audrone Drungilaitega korraldas 10.-12. aprillil 2024. aastal Vilniuses aset leidnud CIRRUS juhtide kohtumise. Seminari eesmärk oli pakkuda CIRRUS võrgustiku ülikoolide disainivaldkonna juhtidele ainulaadset platvormi, kus vahetada kogemusi ja lahendada ühiseid juhtimisalaseid väljakutseid.

Seminari raames keskenduti juhtide rollide nüanssidele, isiklikele väljakutsetele juhtimises ning toetava võrgustiku loomisele kolleegide seas. Seminaril osales igast institutsioonist üks esindaja, järgides CIRRUS nõukogu otsust.

“EKA on oma arengukavas sätestanud, et soovime kasvatada ülikooli mõju Põhja- ja Baltimaade ühe olulisema loovmõtte keskusena. Selle teadmise valguses on rõõm tõdeda, et Põhja- ja Baltimaade koostöö, mis on alati olnud tähtis EKA jaoks, on CIRRUSe võrgustikku kuuluvate 20 disainikõrgkooli hulgas üha olulisem,” tõdes dekaan Ruth Melioranski.

Üritus algas 10. aprilli õhtul, järgnevatel päevadel toimusid mitmesugused tegevused, sealhulgas ekskursioon Vilniuse Kunstiakadeemias, töötoad ning külastus Mo Muuseumisse.

Ürituse korraldustiimi kuulusid Vilniuse Kunstiakadeemiast rektor Ieva Skauronė , Audronė Drungilaitė, Rachel K. B. Troye AHOst, ning Sandra Mell, CIRRUS võrgustiku sekretär ja disainiteaduskonna dekaan Ruth Melioranski.

Lisainfo:
Sandra Mell – CIRRUS võrgustiku sekretär
E-mail: sandra.mell@artun.ee
https://www.cirrusnetwork.info/

Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 74
Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 72
Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 1
Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 21
Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 39
Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 47
Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 54
Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 55
Cirrus Leadership Meeting Vilnius 2024 photo by Rusnė Šimulynaitė 59
Jaga sõpradega:

Postitas Sandra
Viimati muudetud