CIRRUS võrgustiku seminar Aalto Ülikoolis

CIRRUS EKAS sept 2023 foto Sandra Mell1
CIRRUS EKAS sept 2023 foto Sandra Mell2
CIRRUS EKAS sept 2023 foto Sandra Mell3
CIRRUS EKAS sept 2023 foto Sandra Mell4
CIRRUS EKAS sept 2023 foto Sandra Mell5
CIRRUS EKAS sept 2023 foto Sandra Mell6
CIRRUS EKAS sept 2023 foto Sandra Mell7
CIRRUS EKAS sept 2023 foto Sandra Mell8
Fotod: Sandra Mell

CIRRUS võrgustiku seminar Aalto Ülikoolis 27.-29. septembrini

EKA koostöös CIRRUS võrgustiku ja Aalto Ülikooliga toob 27.-29. septembril aset leidva CIRRUS võrgustiku seminari raames esile kunsti, disaini ja hariduse valdkonna võrdsuse, mitmekesisuse ja kaasatuse (ingliskeelne EDI e Equity, Diversity, Inclusion) tähtsuse. Seminaril osalejad arutlevad, kuidas kujundada mitmekesist ja kaasavat hariduskeskkonda ning kuidas teemad nagu võrdsus ja mitmekesisus mõjutavad nii kunstnikke kui ka haridustöötajaid.

Ühe seminari tipphetkena astuvad üles Shivani Prakash ja Josina Vink, kes esinevad loenguga “Beyond Diversity in Design”. Shivani Prakash on teenuse ja süsteemidisainer Designit’is Oslos, kes kombineerib kriitilise lähenemise disainile teaduspõhise lähenemisviisiga, et tagada töö tundlikkus ja kaasatus. Josina Vink on dotsent Oslos asuvas Arhitektuuri ja Disaini Instituudis, kelle uurimistöö keskendub sotsiaalsete struktuuride kujundamisele läbi disaini. Mõlemad on tegutsenud aktiivselt võrdsuse ja mitmekesisuse edendamisel haridusasutustes.

Seminar pakub osalejatele mitmeid töötubasid, giidiga ekskursioone ning võimalust suhelda rahvusvaheliste kolleegidega, jagades parimaid praktikaid ja uusi perspektiive. CIRRUS võrgustiku juht on disainiteaduskonna dekaan Ruth-Helene Melioranski ja võrgustiku sekretariaat asub EKA välissuhete osakonnas. 

Võrgustiku toimimist toetatakse 90% ulatuses Nordplus programmi vahenditest https://www.nordplusonline.org/about/nordplus/

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud