Edukas Põhja- ja Baltimaade kohtumine AALTOS

NBAA võrgustiku kohtumine Helsingis

Edukas Põhja- ja Baltimaade võrgustiku NBAA kohtumine AALTOs, millel osales ka EKA arhitektuuriteaduskonna dekaan Sille Pihlak

18. ja 19. aprillil toimus Soomes AALTO Ülikoolis arhitektuuriharidust lahkav võrgustiku kohtumine, mis tähistas olulist edasiminekut Põhja- ja Baltimaade Arhitektuurikoolide võrgustiku (NBAA) koostöös. Kohtumine tõi kokku võtmeisikuid Põhja- ja Baltimaade arhitektuurihariduse ladvikust, sealhulgas arhitektuuriteaduskonna dekaani Sille Pihlaku.

Koosolek, mille võõrustajaks oli Pirjo Sanaksenaho, Aalto ARTSi arhitektuuriosakonna juhataja, tõi kokku koolide juhid, haridus- ja arhitektuuriprogrammide juhid ning õppekoordinaatorid võrgustiku eri osadest. Päevakava oli tihe, käsitledes teemasid nagu post-COVID õpetamiskeskkond, säästvuse ja tehisintellekti poolt ajendatud õppekavade uuendused ning sujuvate õppeteede edendamine.

Kohtumisel rõhutati veelkord ühiste ettevõtmiste ja kollektiivse pingutuse tähtsust arhitektuurihariduse edendamisel terves Põhjamaade ja Balti regioonis.

IMG_8645
IMG_8635
IMG_8624
IMG_8628
Fotod: Janne Kukk
Jaga sõpradega:

Postitas Sandra
Viimati muudetud