Tootedisaini tudengite EKA meened valmivad koostöös Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusega

Teekomplekt.

Rõõm teatada, et peagi võib EKA meenete seast leida EKA tööstus- ja digitootedisaini esimese kursuse tudengite ning Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse ühistööna valminud tooteid.

Sügissemestril töötasid esimese kursuse tudengid oma erialaprojekti raames välja 7 erinevat EKA meene prototüüpi, mille valmistamine oleks võimetekohane Astangu Kutserehabilitatsiooni kaitstud töö töötubade inimestele. EKA tootedisaini ja kommunikatsiooni osakonna ning Astangu Keskuse ühisel otsusel osutusid valituks 2 ideed – teekomplekt ja puuviljakott.

Tudengid annavad oma ideedele veel viimast lihvi, et need seejärel juba Astangu Keskuse kaitstud töö töötubades tootmisesse lasta. Pikaajalise kaitstud töö teenus on inimestele, kellel ei ole võimalik tervisest tulenevatel põhjustel töötada tavapärastes töötingimustes. Seega on Astangu loonud neile kaitstud ja kohandatud töökeskkonna arvestades just neile vajalikke tingimusi, töötempot ja juhendamist.


Teekomplekti meeskond Karolin Eks ja Risto Tepper leiavad, et tee inimese hinge on läbi tee. Elu on tänapäeval väga kiire ja pidevalt muutuses, proovides pidevalt olla produktiivsed. Nende üheks peamiseks sõnumiks on sellest igapäeva rutiinist välja astuda ja võtta aega iseendale ning enda hinge eest hoolitsemiseks, et märgata end ümbritsevat ja teisi. Muudame rutiinid rituaalideks.

Puuviljakoti idee autorid Mark Uustalu ja Kaisa Uik usuvad, et puuviljakotiga kingib EKA tervisliku maitseelamuse ning asenduse kilekotile. Puuviljakottide materjal on pärit taaskasutuskeskustest, mis on hoolikalt välja valitud kindlate kriteeriumite järgi, tagades seeläbi koti parima kvaliteedi.

Suur tänu Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusele senise meeldiva koostöö eest ning ootame juba põnevusega esimesi kaitstud töö töötubades valminud tooteid EKA riiulitel!

Teekomplekt.
Puuviljakott
Valitud meened – teekomplekt ja puuviljakott.
Jaga sõpradega:

Postitas Merilin Kuklas
Viimati muudetud