EKA tervitab mitmekesist ERASMUS tudengite gruppi 2023/24. õppeaasta kevadsemestril

ERASMUS tudengite väljasõit 4. veebruaril 2024. Foto: Hanna Augasmägi

EKA tervitab uusi ERASMUSE programmi  tudengigruppi üle kogu Euroopa ja kaugemaltki, tuues kokku noored talendid erinevatelt kunsti, disaini ja arhitektuuri aladelt meie headest partnerülikoolidest.

Sel kevadsemestril liitus EKAga tudengeid 25 erinevast riigist ja ülikoolidest, kokku 51 tudengit, kes õpivad erialasid alates arhitektuurist ja linnaplaneerimisest kuni vabade kunstide, disaini ja meedia erialadeni.
Kõige rohkem tudengeid – 13 – tuli meile õppima Saksamaalt, millele järgneb 6 tudengit Ukrainast, 5 Prantsusmaalt ja 4 Itaaliast ja Tšehhi Vabariigist. Lisaks on meiega liitunud tudengeid Islandilt, Taanist, Belgiast, Ühendkuningriigist, Rootsist, Hispaaniast, Sloveeniast, Slovakkiast, Poolast, Leedust, Ungarist, Georgiast, Soomest, Kanadast, Bulgaariast ja Austriast.

Oleme ka rõõmsad uue ERASMUS tudengite grupi laia erialavaliku üle. See mitmekesisus rikastab EKA akadeemilist keskkonda ja pakub suurepäraseid võimalusi kultuuridevaheliseks õppimiseks ja koostööks.

Uued ERASMUS tudengid tutvusid Eesti kultuuri ja loodusega, osaledes 4. veebruaril traditsioonilisel räätsamatkal Eesti loodusesse. See väljasõit pakkus uutele tudengitele suurepärast võimalust tutvuda Eesti rabamaastikuga ja sõbruneda nii kohalike kui ka teiste rahvusvaheliste tudengitega.

EKA jätkab oma pühendumust rahvusvahelisele haridusele ja kultuuridevahelisele dialoogile, tugevdades oma positsiooni juhtiva asutusena kunsti, disaini ja arhitektuuri vallas nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Erasmuse programmi laienemine ja mitmekesisus peegeldavad EKA missiooni pakkuda loomingulist ja inspireerivat keskkonda kõigile oma tudengitele.

Jaga sõpradega:

Postitas Sandra
Viimati muudetud