ERKI Moeshow 2022 juubeli-show piletimüük on alanud

Foto: Arnaud Lafeuillade

40ndat sünniaastat tähistava ERKI Moeshow juubelisündmuse piletid on müüki paisatud! Tänavune etendus toimub 11. juunil ja pöördub tagasi oma loomejuurte juurde ehk Eesti Kunstiakadeemiasse. Esitlusele tulevad 15 kollektsiooni nii Eestist kui välismaalt. 

Nii nagu ka kahel eelneval aastal, jõuavad ka seekord moelavastused publikuni muuhulgas showcase moel. Esitlusele tulevad 15 omanäolise noore disaineri kollektsioonid, kelle ülesandeks ei ole aga vaid moeloome, vaid terviklik sõnumiedastus. Nii tuleb neil tuua publikuni sidus lugu, mis kätkeb endas moekunsti, lavakujundust, muusikat kui liikumist. 

‘’ERKI on alati olnud nagu pulbitsev labor, kus kord aastas lastakse vaim valla. Aina teravamalt osundavad autorid oma loominguga ka maailma valupunktidele ja tulevikunägemustele. Laval võimendub värskete loojate sõnum ja see kandub vaatajate kaudu maailma laiali. See on mõjus. See on hooliv,” sõnab Eesti Kunstiakadeemia õppeprorektor ja ERKI Moeshow pikaaegne fänn Anne Pikkov.

“Nii pikk ajalugu näitab, et ERKI pole pelgalt sündmus, vaid osa Kunstiakadeemia kultuurist, mida üliõpilased üle põlvkondade edasi kannavad. Ka keerulistel aegadel on olnud just looming see, mis meil aitab leida uusi perspektiive ja lootust,’’ kirjeldab Pikkov ERKI olulisust.

Esimestel kiirematel on võimalik kuni 22. maini soetada ERKI Moeshow 2022 pääse 17€ eest. Seejärel, kuni 9. juunini, on saadaval piletid hinnaga 22€. Päev enne üritust ja toimumispäeval tuleb pileti eest tasuda 27€. Lisaks on võimalik osta väga hinnatud toetajapilet hinnaga 65€.

Pileti saab soetada SIIT

Lisainfo:
Birgit Kala
ERKI Moeshow / Meediatiim
+372 5333 1062
erki.moeshow@artun.ee

Laura Kurs
ERKI Moeshow / Avalike suhete juht
+372 5358 5443
laura@kurs.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud