ERKI Moeshow 2023 piletid müügis

Foto: Erlend Štaub

ERKI Moeshow 2023 piletid on nüüd müügis ja moeshow vabatahtlike otsing täies hoos!

Müüki on jõudnud 17. juunil toimuva ERKI Moeshow 2023 piletid. Ka tänavu kaasatakse moeshow korraldamisele abiks vabatahtlikke. Pika ajalooga moesündmus jõuab vaatajate ette esmakordselt kahes asukohas: Põhjala Pruulikojas ja technoklubis HALL. 

Publikuni jõuavad 14 kollektsiooni andekatelt disaineritelt. Ka sel aastal jõuavad moelavastused publikuni muuhulgas showcase moel. Iga moelooja edastab oma loominguga tervikliku loo, mis haarab endasse lisaks moeloomele ka stilistika, muusika, liikumise ja lavakujunduse.

Veelgi põnevamaks muudab atmosfääri ERKI Moeshow 2023 toimumine kahes asukohas ja seetõttu ka kahes erinevas vaatuses. Sündmuse esimene vaatus leiab aset Põhjala Pruulikoja metallses masinlikus steriilsuses, kus jõuavad vaatajate ette kollektsioonid klassikalisel catwalk moelaval. Teine vaatus toob vaatajani inimloomuse naturaalse olemuse ja seda ERKI moeõhtu teises asukohas, technoklubis HALL. Seal esitlevad disainerid kollektsioone showcase’idena.

Soetades esimese vaatuse pileti on pääs ka teisele vaatusele garanteeritud. Pileteid esimesele vaatusele on piiratud koguses. Piletite arv ainult teisele vaatusele ei ole piiratud ning neid saab soetada nii internetist kui ka kohapeal. Tõelistel ERKI fännidel on võimalik soetada piletid ka koos pääsuga järelpeole, mille kohta leiad rohkem infot siin.

Seega ole kiire ja soeta pilet legendaarsele moeüritusele SIIN.

Et aga ERKI Moeshow õnnestuks, otsib ERKI meeskond aktiivseid ja särasilmseid abilisi! Kui oled vähemalt 16-aastane, tahad aktiivselt meie tegemistes kaasa lüüa, oled taibukas ja asjalik ning ei karda füüsilist tööd, mõtled loovalt ja piirideta ning oled motiveeritud soovist luua ühiselt midagi meeldejäävat, siis anna endast märku.

Pikaaegne ERKI Moeshow korraldaja ja tudengitest meeskonna mentor-juhendaja Karin Kiigemägi julgustab kõiki üritusest osa saama. “Kutsu sõber kaasa ja tule kogema ERKI Moeshow värsket, noorte loomingust pakatavat atmosfääri. Kui soovid aga veelgi rohkem ERKIst teada saada, siis kandideeri vabatahtlikuks. Meeskonnas kaasalöömine annab mitmekülgse kogemustepagasi ning võimalik, et leiad ka uued sõbrad ja koostööpartnerid edasisteks ettevõtmisteks.“

Abikäed kuluvad ära nii ürituse toimumispäeval, 17. juunil kui ka mõnel päeval enne ja pärast sündmust. Tegevusi leidub piletimüügist lavaehituseni välja, seega midagi igaühele.

Registreeri ennast ERKI Moeshow 2023 meeskonda vabatahtlikuks SIIN ja saa osa oodatud moesündmusest!

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud