ERKI Moeshow 2023 toimumiseni on jäänud vaid kaheksa päeva!

Foto: Martin Buschmann

Juba kaheksa päeva pärast, 17. juunil jõuab vaatajateni kauaoodatud suursündmus ERKI Moeshow 2023. Eesti Kunstiakadeemia tudengite poolt korraldatav legendaarne moeetendus toimub Noblessneri sadamalinnakus, mis täitub õhtuks piiritult andekate disainerite loomingu ning fantastilise moepublikuga. 

Avalikkuse ette jõuavad 14 kollektsiooni noortelt disaineritelt. Ka sel aastal jõuavad moelavastused publikuni muuhulgas showcase formaadis. Iga moelooja edastab oma loominguga tervikliku loo, mis haarab endasse lisaks moeloomele ka stilistika, muusika, liikumise ja lavakujunduse.

Moevaatemängu atmosfääri muudab veelgi põnevamaks selle toimumine kahes eri paigas. Sündmuse esimene vaatus algab kell 18.00 ning leiab aset Põhjala Pruulikoja (aadressil Peetri 5) metalses masinlikus steriilsuses, kus jõuavad vaatajate ette kollektsioonid klassikalisel catwalk moelaval. Teine vaatus saab alguse kell 19.30 ning see toob vaatajani inimloomuse naturaalse olemuse ja seda ERKI moeõhtu teises asukohas, technoklubis HALL (aadressil Peetri 6). Seal esitlevad disainerid kollektsioone showcase’idena. Mõlemal vaatusel jõuavad publikuni kõigi 14 noore disaineri kollektsioonid.

Õhtu jätkub autasustamisega, mis algab kell 21.30. Seejärel on kõikidel moehuvilistel võimalus osa saada ERKI Moeshow järelpeost algusega 23.00 ning seda taas technoklubis HALL. ERKI meeskond üllatab publikut veel ka peale südaööd!

Veel jõuad soetada SIIT pileti tänavusele ERKI Moeshowle. Kuna esimese vaatuse piletid on juba otsas, siis on veelgi rohkem põhjust haarata pilet moeetenduse teisele vaatusele, kus on võimalik moeloojate loomingut lähemalt uudistada.

Tule ja saa osa väga värvikast ja meeleolukast moesündmusest! Jälgi ka meie sotsiaalmeediakanaleid Instagram ja Facebook, et kõik vajalik info enne ERKI Moeshowd ikka Sinuni jõuaks!

Zürii liikmed, kes annavad erialast nõu ka ERKI finalistidele, on saabunud EKAsse ERASMUS programmi toel.

Lisainfo:
Triinu Lamp / Meediatiim
+372 5304 7595
triinu.lamp@artun.ee

Anastasia Makarova / Peakorraldaja anastasia.makarova@artun.ee
+372 5627 7609

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud